chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Ochrona drewna Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » drewno » Seria DrewnoKolor - nowe opakowania i kolory

Seria DrewnoKolor - nowe opakowania i kolory

07.06.2016
Lakma SAT odświeża serię do ochrony i dekoracji drewna Drewnokolor. Produkty są dostępne w nowych kolorach i opakowaniach. Impregnat dekoracyjno-ochronny, lakierobejca oraz emalia zyskały nowe opakowania.

Chemia budowlana - Fot. Lakma
Fot. Lakma
Impregnat ochronno-dekoracyjny z woskiem charakteryzuje się głęboką penetracją surowego drewna. Zabezpiecza drewno i materiały drewnopochodne przez wilgocią i działaniem czynników atmosferycznych. Zawarte w impregnacie nanocząsteczki wnikają głęboko w strukturę drewna, tworząc szczelną i trwałą powłokę, odporną na działanie grzybów i pleśni. Przeznaczony do malowania surowych elementów stolarki drewnianej, altan, pergoli, parkanów, konstrukcji stropów i dachów.

Wodorozcieńczalna lakierobejca nadaje się do malowania powierzchni drewnianych i drewnopochodnych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Podkreśla naturalny rysunek drewna. Chroni drewno przez sinizną, grzybami i działaniem czynników atmosferycznych.

Teraz Impregnat oraz lakierobejca zyskały 5 nowych kolorów: biały, kość słoniową, popielaty, szary bazaltowy oraz grafitowy.
Przeczytaj również: Nowe etykiety uszczelniaczy LAKMA
REKLAMA:


Z kolei emalia do drewna tworzy pełnokryjące, szybkoschnące, gładkie, powłoki o równomiernym połysku lub półmacie odporne na sklejanie, czynniki atmosferyczne i promienie UV. Do tej pory dostępna była tylko w kolorze białym i brązowym. Teraz jest możliwość wyboru spośród 8 nowych kolorów imitujących naturalne gatunki drewna: sosna, dąb, tik, mahoń, orzech ciemny, kasztan, palisander oraz zielony.

Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(5)

 
Jesteś w dziale:

Ochrona drewna

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt