chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Bezspoinowe Systemy Ociepleń

Czytaj więcej chemia budowlana - Błędy w sztuce – czego nie robić podczas ocieplania ścian zewnętrznych budynku?
sposób wyświetlania:
BSO - nowości produktowe

Strategicznym celem firmy Synthos jest innowacyjność w branży tworzyw termoizolacyjnych.

Termo Organika rozszerza swoją ofertę produktów izolacyjnych o płyty PIR. Płyty oferowane przez lidera rynku charakteryzują się bardzo niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła - lambda - na poziomie 0,023 W/m*K.

Firma Dryvit Systems (USA) Europe wprowadziła do swojej oferty kolejne kolory tynku Ameristone T.

Farby elewacyjne Sto iQ – Intelligent Technology zapewniają elewacjom maksymalną ochronę i trwałość. Farba to produkt z linii inteligentnych powłok elewacyjnych. Najnowszym produktem serii jest farba StoColor Dryonic.

Klej w puszce do montażu dociepleń i nie tylko

S 102 firmy quick-mix. Zaprawa do klejenia oraz wykonywania warstwy szpachlowej na płytach EPS. Biała.

Fakt, że budynek posiada izolację termiczną nie musi oznaczać, że konstrukcja ta jest dobrze zabezpieczona przed stratami energii cieplnej

Blue Dolphin Tapes wprowadziła do swojej oferty nową taśmę do folii paroizolacyjnej HYBRID TAPE.

BOLIX HD EXTREME należy do rodziny systemów termoizolacji BOLIX HD, stworzonych do ocieplania budynków narażonych na różne rodzaje oddziaływań. To zaawansowany technologicznie zestaw produktów, tworzących wytrzymałą na uderzenia, całość. Dzięki temu, rozwiązanie z powodzeniem wykorzystuje się w dużych skupiskach bloków, na budynkach przemysłowych, w newralgicznych częściach elewacji (np. cokoły), czyli wszędzie tam, gdzie łatwo o wystąpienie uszkodzeń.

Klej MITOSIL służy do mocowania płyt izolacyjnych do typowych podłoży budowlanych na fasadach i fundamentach. Nadaje się do klejenia płyt styropianowych, grafitowych oraz płyt ze styropianu ekstrudowanego XPS.

TOPROCK SUPER to maty ze skalnej wełny mineralnej do ocieplenia stropodachów wentylowanych i poddaszy, drewnianych stropów belkowych oraz sufitów podwieszanych. Pozwalają one utrzymać na poddaszu optymalną temperaturę, bez względu na porę roku.

Piana Tytan Energy 2020 to nowość firmy Selena.

FRONTROCK MAX E to dwugęstościowe płyty ze skalnej wełny mineralnej o bardzo dobrych parametrach izolacyjności termicznej.

Marka Weber wprowadza na rynek nową linię produktów do szybkiego montażu systemu ociepleń. weber.therm NOVA.

Klej dyspersyjny BOLIX KD to jednoskładnikowa, wzmocniona włóknem szklanym masa do wykonywania warstwy zbrojącej na ociepleniu elewacji.
Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2019 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt