chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Bezspoinowe Systemy Ociepleń

Czytaj więcej chemia budowlana - Jak ocieplając dom uniknąć efektu okien strzelniczych?
sposób wyświetlania:
BSO - farby fasadowe

Sprawdzony w skandynawskim klimacie produkt doskonale chroni mury budynków przed działaniem najbardziej szkodliwych zjawisk atmosferycznych.

Farby akrylowe, klej do styropianu, klej do siatki.

200 kolorów ze wzornika Baumit Colours of More Emotion i kilkadziesiąt intensywnych odcieni kolorystycznych ArtLine, dają nieograniczone możliwości w kształtowaniu wyglądu elewacji.

Od rodzaju i jakości powłoki malarskiej zależy nie tylko wygląd świeżo pomalowanej elewacji, ale również jej trwałość podczas zmieniających się pór roku i kolejnych lat użytkowania domu.

Farba nanosilikonowa Ceresit CT 49 Silix XD® przeznaczona jest do malowania elewacji i wnętrz budynków.

Elewacja pomalowana silikonową farbą Flügger Facade Impredur posiada własności samoczyszczące - po deszczu powierzchnia zostaje całkowicie sucha (powłoka hydrofobowa) i czysta, spływająca woda spłukuje z niej brud.

Akrylowa farba do fasad i wnętrz, stanowi jednocześnie bazę do kolorowania w mieszalniku na 48 kolorów.

Wygląd fasad uzależniony jest od całorocznego oddziaływania warunków atmosferycznych, czyli opadów, stopnia nasłonecznienia i skoków temperatury. Aby mimo upływających pór roku i zmieniającej się pogody elewacje na długo zachowały kolory oraz estetyczny wygląd, powinny zostać pomalowane odpowiednimi farbami fasadowymi.

Farba elewacyjna Muresko firmy Caparol od 50 lat jest w sprzedaży. To najlepsza gwarancja jej wysokiej jakości.

Budynki jak ludzie także posiadają swoją aurę. Materiały i kolory, jakimi pokryte są elewacje stają się - nie tylko barierą ochronną przed warunkami atmosferycznymi - ale również pewnym źródłem energii dla człowieka. Właściwy dobór barwy elewacji może pozytywnie lub negatywnie wpływać na ciało i umysł.

W połowie kwietnia Tikkurila Polska zakończyła proces wprowadzania AVATINT – nowego systemu komputerowego barwienia farb umożliwiającego pigmentację produktów na ponad 10.000 kolorów.

Wiosna do doskonały czas, by zadbać o fasady naszych domów, które w większym stopniu będą narażone na działanie szkodliwych czynników atmosferycznych takich jak: deszcz, wilgoć oraz słońce. Odpowiednio dobrana farba elewacyjna pozwoli nie tylko ochronić budynki przed zanieczyszczeniami, ale nadać im nowy charakter i nowy styl.

Finngard Nanoclear to innowacyjna, nanotechnologiczna farba elewacyjna z systemem Nano Clear System, która zapewnia najwyższą odporność powłoki malarskiej na przyłączanie zanieczyszczeń.

Od wieków ludzie ozdabiali fasady swoich domów. Współczesne zewnętrzne powłoki malarskie są wciąż doskonalone, aby mogły sprostać coraz wyższym wymaganiom. Wybór farby na ściany zewnętrzne naszych domów to decyzja, którą warto podejmować z rozwagą.

Wygląd elewacji domu jest równie ważny, jak jego wnętrze. Dlatego też elewacja powinna przez wiele lat wyglądać świeżo i czysto.
Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt