chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Bezspoinowe Systemy Ociepleń

Czytaj więcej chemia budowlana - ATLAS GEOFLEX – linia klejów żelowych o różnorodnych możliwościach zastosowań
sposób wyświetlania:
BSO - nowości produktowe

Marka Weber, od lat specjalizująca się w systemach ETICS, uzupełnia teraz swoją ofertę o dwa nowe rodzaje łączników mechanicznych: weber.therm SRD-5 i weber.therm SLD-5. Uniwersalne łączniki o doskonałych parametrach wykonane z wysokiej klasy materiałów gwarantują bezpieczną i bezusterkową eksploatację fasady przez wiele lat.

Oferta produktowa firmy KREISEL wzbogaca się o nowe zaprawy do systemów ociepleń: LEPSTYR 210 ELASTYCZNY i STYRLEP 220 ELASTYCZNY.

Metoda ETICS udoskonalona! System ocieplenia w technologii ETIXX

Wysoko efektywną termoizolację przy zastosowaniu możliwie cienkiej płyty fasadowej gwarantuje debiutujący na rynku Baumit StarSystem Resolution, w którym na straży ciepłych wnętrz staje rewolucyjna płyta fenolowa ResolutionTherm o znakomitym współczynniku przewodzenia ciepła λ = 0,022 W/mK.

Z myślą o profesjonalnych i trwałych ociepleniach fasad powstały innowacyjne płyty izolacyjne wzbogacone kompozytami grafitu – ETIXX Fasada.

Co wybrać, by ściany zewnętrzne budynków przez wiele lat wyróżniały się spośród innych?

Poliuretanowy klej do płyt styropianowych

Weber IP INTER charakteryzuje bardzo dobra przyczepność, łatwość aplikacji oraz optymalny czas schnięcia.

Strategicznym celem firmy Synthos jest innowacyjność w branży tworzyw termoizolacyjnych.

Termo Organika rozszerza swoją ofertę produktów izolacyjnych o płyty PIR. Płyty oferowane przez lidera rynku charakteryzują się bardzo niskim współczynnikiem przewodzenia ciepła - lambda - na poziomie 0,023 W/m*K.

Firma Dryvit Systems (USA) Europe wprowadziła do swojej oferty kolejne kolory tynku Ameristone T.

Farby elewacyjne Sto iQ – Intelligent Technology zapewniają elewacjom maksymalną ochronę i trwałość. Farba to produkt z linii inteligentnych powłok elewacyjnych. Najnowszym produktem serii jest farba StoColor Dryonic.

Klej w puszce do montażu dociepleń i nie tylko

S 102 firmy quick-mix. Zaprawa do klejenia oraz wykonywania warstwy szpachlowej na płytach EPS. Biała.

Fakt, że budynek posiada izolację termiczną nie musi oznaczać, że konstrukcja ta jest dobrze zabezpieczona przed stratami energii cieplnej
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt