chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Bezspoinowe Systemy Ociepleń

Czytaj więcej chemia budowlana - Termoizolacja w trudnych warunkach
sposób wyświetlania:
BSO - farby fasadowe

Firma Tikkurila wprowadziła na rynek dwa nowe produkty do fasad Tikkurila Finngard: farba silikatowa Tikkurila Finngard Silicate Solid i silikonowa farba Tikkurila Finngard Silicone Hydro.

Akademia Techniczna PPG Deco podpowiada, w jaki sposób uzyskać certyfikat potwierdzający fachowość i wysokie umiejętności wykonawcy.

Dom powinien wyglądać stylowo nie tylko w środku, ale też na zewnątrz. Warto więc zadbać o estetyczną i oryginalną elewację, by na co dzień przyciągała zachwycone spojrzenia przechodniów. Skutecznym sposobem, by to osiągnąć, jest pomalowanie fasady budynku na nowy odcień. Wybierając kolor z palety farb Jedynka Fasadowa będzie można stworzyć piękną wizytówkę domu.

Czyli, jaką farbę wybrać, aby budynek odzyskał blask i zachował swój wygląd na długie lata?

W tym roku szeroka paleta barw powiększyła się o pięć nowych odcieni - błękitu, szarości, zieleni, beżu i brązu, zapewniając konsumentowi wybór spośród 238 atrakcyjnych kolorów.

Radzimy jak zadbać o elewację jesienią, by uchronić się przed problematycznymi naprawami.

Firma Baumit – jeden z czołowych producentów materiałów budowlanych – zainicjował akcję, w której pomaluje fasady wybranych przedszkoli.

Farby elewacyjne linii iQ – Intelligent Technology firmy Sto, to połączenie bioniki z najnowszymi technologiami. Inspirowane są naturą.

Farby elewacyjne Sto iQ – Intelligent Technology zapewniają elewacjom maksymalną ochronę i trwałość. Farba to produkt z linii inteligentnych powłok elewacyjnych. Najnowszym produktem serii jest farba StoColor Dryonic.

Z myślą o profesjonalnym odświeżeniu fasad, ATLAS wprowadza zewnętrzną farbę akrylową ATLAS Salta E

Nowy produkt, oprócz wodnego szkła potasowego, zawiera w składzie także zol krzemionkowy

Coraz częstszym problemem staje się korozja biologiczna, której skutki można zobaczyć między innymi na elewacjach budynków

Nagrzewanie się elewacji budynków, szczególnie ciemnych kolorów powoduje nie tylko nagrzewanie się konstrukcji budynku, ale również radykalnie przyspiesza proces starzenia wyprawy tynkarskiej
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt