chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Bezspoinowe Systemy Ociepleń

Czytaj więcej chemia budowlana - Skuteczna ochrona przed wilgocią
sposób wyświetlania:
BSO - farby fasadowe

Wykańczanie lub odnawianie elewacji to proces, w którym liczy się doświadczenie i wiedza techniczna – te zaś w połączeniu z wysokiej jakości materiałami elewacyjnymi, dają gwarancję efektów bez ryzyka ponownego malowania lub...

Dbałość o elewację jest niezwykle ważna, jeśli chcemy długo cieszyć się schludnym wyglądem całego budynku.

Dulux Weathershield Extreme Protection oraz Dulux Weathershield Complete Protection to farby akrylowe do malowania elewacji i ścian zewnętrznych budynków.

Dobrze skonstruowane ściany zewnętrzne budynków zapewniają stałą temperaturę w pomieszczeniach i pozwalają zminimalizować koszty ogrzewania zimą i klimatyzacji latem.

Tikkurila wprowadziła nową paletę kolorów do renowacji fasad mineralnych - Tikkurila Facade 760

Firma Tikkurila wprowadziła na rynek dwa nowe produkty do fasad Tikkurila Finngard: farba silikatowa Tikkurila Finngard Silicate Solid i silikonowa farba Tikkurila Finngard Silicone Hydro.

Akademia Techniczna PPG Deco podpowiada, w jaki sposób uzyskać certyfikat potwierdzający fachowość i wysokie umiejętności wykonawcy.

Dom powinien wyglądać stylowo nie tylko w środku, ale też na zewnątrz. Warto więc zadbać o estetyczną i oryginalną elewację, by na co dzień przyciągała zachwycone spojrzenia przechodniów. Skutecznym sposobem, by to osiągnąć, jest pomalowanie fasady budynku na nowy odcień. Wybierając kolor z palety farb Jedynka Fasadowa będzie można stworzyć piękną wizytówkę domu.

Czyli, jaką farbę wybrać, aby budynek odzyskał blask i zachował swój wygląd na długie lata?

W tym roku szeroka paleta barw powiększyła się o pięć nowych odcieni - błękitu, szarości, zieleni, beżu i brązu, zapewniając konsumentowi wybór spośród 238 atrakcyjnych kolorów.

Radzimy jak zadbać o elewację jesienią, by uchronić się przed problematycznymi naprawami.

Firma Baumit – jeden z czołowych producentów materiałów budowlanych – zainicjował akcję, w której pomaluje fasady wybranych przedszkoli.

Farby elewacyjne linii iQ – Intelligent Technology firmy Sto, to połączenie bioniki z najnowszymi technologiami. Inspirowane są naturą.
1
23456789następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt