chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Bezspoinowe Systemy Ociepleń

Czytaj więcej chemia budowlana - Skuteczna ochrona przed wilgocią

Atlas Szop 2000

Skoncentrowany środek do usuwania zabrudzeń po dyspersjach polimerowych

  właściwości  

Działa szybko i skutecznie – zawiera niejonowe środki powierzchniowo-czynne, rozpuszczalniki oraz środki alkaliczne, ma zdolności do szybkiego rozpuszczania dyspersji.
Możliwość rozcieńczania - w zależności od stopnia zabrudzenia środek można rozcieńczać wodą (max. w stosunku 1:5).

  zastosowanie  

Usuwa pozostałości po dyspersjach – plamy po emulsjach gruntujących (np. UNI-GRUNT), preparatach zabezpieczających (np. DELFIN), farbach emulsyjnych, tynkach dyspersyjnych.
- Rodzaje czyszczonych powierzchni - płytki ceramiczne (glazura, terakota, gres, klinkier) i kamienne, sanitariaty, powierzchnie szklane, chromowane, lakierowane oraz wykonane ze stali szlachetnej i tworzyw sztucznych.
logo firmy

  materiały do ściągnięcia  

Opakowanie:
Pojemniki plastikowe 1 kg
Paleta: 432 kg w pojemnikach 1 kg.
Miejsca szczególnie mocno zabrudzone należy nasączyć płynem bez rozcieńczania.
W zależności od stopnia zabrudzenia - rozcieńczyć ATLAS SZOP 2000 wodą (max. w stosunku 1:5) i rozprowadzić na podłożu. Miejsca szczególnie mocno zabrudzone należy nasączyć płynem bez rozcieńczania. W każdym przypadku, tak nasączone zabrudzenia pozostawić na 15 minut, aby płyn zaczął działać, a następnie usunąć pozostałości stosując ostrą szczotkę. W razie konieczności czynności powtórzyć. Po zakończeniu procesu czyszczenia całość dokładnie przemyć wodą.
- Nie zalecany jest do czyszczenia powierzchni drewnianych i szyb. W razie wątpliwości, przed właściwym zastosowaniem zaleca się wykonanie próby czyszczenia powierzchni.
- Narzędzia należy czyścić czystą wodą, bezpośrednio po użyciu.
- Wyrób ma właściwości drażniące, posiada odczyn alkaliczny, dlatego należy chronić oczy i skórę. Do pracy zaleca się używać rękawic gumowych i ubrań ochronnych. W przypadku bezpośredniego kontaktu ze skórą, należy polane płynem miejsca zmyć dużą ilością wody z mydłem. Przy bezpośrednim kontakcie z oczami przemyć dużą ilością wody i skonsultować się z lekarzem. Chronić przed dziećmi. Postępować zgodnie z Kartą Charakterystyki.
- Środek należy przewozić i przechowywać w szczelnie zamkniętych, oryginalnych opakowaniach, w warunkach suchych, w temperaturze dodatniej. Chronić przed przegrzaniem. Okres przydatności do użycia płynu wynosi 12 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.
Gęstość: ok. 1,0 g/cm3
Temperatura podłoża i otoczenia w trakcie prac: od +5 °C do +30 °C

  artykuły powiązane z produktem  

Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt