chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Bezspoinowe Systemy Ociepleń

Czytaj więcej chemia budowlana - Skuteczna ochrona przed wilgocią

Cedat sp. z o.o.

logo
ul. Budowlanych 19 , 80-298 Gdańsk
pomorskie

tel: 058 768 21 01
fax: 058 768 21 40

www.cekol.pl
O firmie
Produkty marki Cekol produkowane są przez gdańską firmę Cedat Sp. z o. o. Historia firmy rozpoczęła się w 1991 roku od produkcji jednych z pierwszych na polskim rynku profesjonalnych zapraw klejących, a dopiero 2 lata później rozpoczęto produkcję Białej Masy Szpachlowej Cekol C-45, która w krótkim czasie stała się prawdziwym hitem rynkowym i zyskała ogromną popularność wśród klientów. To właśnie od nazwy tego wyrobu, wygładzanie i wyrównywanie ścian zaczęto nazywać przymiotnikiem cekolowanie. Dzięki popularności i sukcesowi Cekol C-45, firma i marka Cekol mogła się rozwijać, wprowadzać nowe wyroby, udoskonalać produkcję.
Obecnie Cekol ma w swojej ofercie ponad 40 różnego rodzaju produktów stanowiących kompleksowe rozwiązanie dla budownictwa-zaprawy klejowe, gładzie, tynki, gipsy szpachlowe, zaprawy murarskie, tynkarskie, wylewki i posadzki oraz grunty.
Produkuje wyroby na podstawie własnych receptur, opracowanych przez wysokiej klasy specjalistów oraz na bazie najwyższej jakości surowców i dodatków.
W swojej działalności oraz w produkcji materiałów firma, stawiamy na jakość oferowanych produktów, aby wyroby były niezawodne oraz zawsze kojarzyły się z gwarancją najwyższej jakości. Wyroby marki Cekol produkowane są w 4 nowoczesnych zakładach zlokalizowanych na terenie Polski tj. w Gdańsku-przy siedzibie firmy, Gołdapi, Stawigudzie oraz w Bełchatowie. Jakość produktów kontrolowana jest w doskonale wyposażonych laboratoriach badawczych znajdujących się przy każdej z fabryk oraz przez laboratorium centralne w Gdańsku. Potwierdzeniem dbałości o jakość i niezawodność produktów, było wdrożenie w 2004 roku systemu zarządzania jakością ISO 9001. Cekol to profesjonalna chemia budowlana najwyższej jakości.
Cekol to bardzo silna i rozpoznawalna marka w całej Polsce, znana zarówno przez osoby profesjonalnie zajmujące się remontami oraz wykańczaniem wnętrz, jak również przez klientów indywidualnych. O rozpoznawalności i znajomości marki świadczą wygrane kilkakrotnie plebiscyty m.in.: Laur Klienta oraz Budowlana Marka Roku w kategorii produkty do wyrównywania i wygładzania ścian. Ambasadorami marki Cekol byli znani sportowcy, wspierając działania promocyjno-reklamowe wyrobów Cekol, pokazali, iż jest to bardzo profesjonalna i silna marka.
chemiabudowlana.info - Cekol C-11
Wysokoelastyczna zaprawa klejąca, mrozo - i wodoodporna
chemiabudowlana.info - Cekol C-10
Mrozo- i wodoodporna, elastyczna zaprawa klejąca na powierzchnie typowe i podgrzewane
chemiabudowlana.info - Cekol TLG-48
lekki tynk gipsowy maszynowy
chemiabudowlana.info - Cekol TR-49
lekki tynk gipsowy ręczny
chemiabudowlana.info - Cekol C-45
biała gładź szpachlowa, gładki tynk gipsowy
chemiabudowlana.info - Cekol GS-100
gładź szpachlowa
chemiabudowlana.info - Cekol CS-12
Specjalna, wysokoelastyczna zaprawa klejąca, wodoszczelna, mrozoodporna
chemiabudowlana.info - Cekol C-14
Biała elastyczna zaprawa klejąca do marmuru
chemiabudowlana.info - CEKOL C-35
Cementowo-polimerowa biała gładź spachlowa, gładki tynk elewacyjny do stosowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń
chemiabudowlana.info - CEKOL C-35 „BARANEK”
Biały tynk mineralny o uziarnieniu do 1,5 lub 2,5 mm
chemiabudowlana.info - CEKOL ZT-02
chemiabudowlana.info - CEKOL ZT-08
Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt