chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Bezspoinowe Systemy Ociepleń

Czytaj więcej chemia budowlana - Eksperyment "Czy naprawdę dobrze jest ocieplić dom?"

Czy możliwe jest zastosowanie płytek klinkierowych jako wykończenia systemów ocipleń firmy KREISEL?

Nie ma technicznych przeciwwskazań, aby na systemach ociepleń typu TURBO wykonywać okładzinę ceramiczną. System ociepleń wymaga jednak pod takie wykończenie specjalnego przygotowania.
Kołkowanie systemu w takim przypadku następuje przez warstwę zbrojącą, a nie tradycyjnie po przyklejeniu styropianu. Kołkować należy po wyschnięciu i związaniu warstwy zbrojącej to jest po min 3 dniach od jej wykonania. Oprócz tego, należy stosować kołki z trzpieniem metalowym w ilości min. 10 sztuk na 1 m2 systemu. Przyklejanie płytek należy wykonać za pomocą kleju co najmniej wzmocnionego, najlepszym rozwiązaniem jest stosowanie klejów klasy C2TE np.: ELASTI MULTI Specjal 104.

Źródło: www.kreisel.pl/forum/
Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt