chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » BSO » BSO - farby fasadowe » Akcja „ColorLove Przedszkole” z marką Baumit

Akcja „ColorLove Przedszkole” z marką Baumit

17.09.2015
Jak wiadomo barwy mają bardzo duży wpływ na zachowanie, emocje i samopoczucie dorosłych jak i dzieci, dlatego marka Baumit zainicjowała akcję dzięki, której pomaluje fasady wybranych przedszkoli.

Chemia budowlana - Fot. Baumit
Fot. Baumit
Do akcji „ColorLove Przedszkole” dołączyć mogą placówki z Krakowa i Trójmiasta, a także okolicznych powiatów. Aby znaleźć się na liście konkursowej wystarczy do 30 września 2015 roku wypełnić formularz dostępny na stronie www.baumitstar.pl/przedszkole. Zweryfikowane przez organizatora konkursu zgłoszenia poddane zostaną ocenie internautów. W sieci znajdzie się także ranking prezentujący faworytów konkursu. Na wybrane przedszkola można głosować do 26 października 2015 roku. Kwalifikację do finału otrzyma 10 placówek w każdym z dwóch regionów które zbiorą największą liczbę głosów internautów. O ostatecznym zwycięstwie w każdym regionie zdecyduje powołane przez firmę Baumit Jury Konkursu. W ten sposób poznamy dwa przedszkola (po jednym w każdym regionie) które zyskają nową, kolorową fasadę.

Autor: Baumit - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt