chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » BSO » BSO - farby fasadowe » weber.ton color

weber.ton color

02.09.2014
Weber.ton color to gotowa do użycia farba elewacyjna na bazie żywicy silikonowej. Dostępna w gamie 100 kolorów z linii kolorystycznej KRYSZTAŁ.

Chemia budowlana - weber.ton color
weber.ton color
Nowe farby silikonowe niezależnie od koloru są dostępne zawsze w tej samej cenie. Stała cena bez dopłat za kolor zapewnia naszym klientom komfort wybierania właśnie tego, co im się podoba. Standardowo cena tynków i farb kolorowych może być wyższa o 50, a nawet 100 proc. W takim zestawieniu farby z linii weber.therm NOVA prezentują się bardzo atrakcyjnie – mówi Paweł Kielar, Starszy Kierownik Produktu Fasady, Weber.

Farbę weber.ton color stosuje się do malowania starych i nowych tynków mineralnych oraz do malowania tynków dekoracyjnych stanowiących wykończenie systemów ociepleń. Farba jest bardzo elastyczna i doskonale kryje mikrospękania. Ponadto jest odporna na warunki atmosferyczne oraz porastanie alg i grzybów, co zapewnia jej trwałość.
Autor: Weber - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.7)

Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt