chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » BSO » BSO - tynki do dociepleń » Tynk marmurowy Francesco GUARDI Collezione firmy LAKMA

Tynk marmurowy Francesco GUARDI Collezione firmy LAKMA

12.05.2014
Tynki marmurowe z kolekcji Francesco Guardii, firmy LAKMA, to linia ekskluzywnych mas dekoracyjnych, produkowanych na bazie najwyższej jakości żywicy akrylowej oraz naturalnych niebarwionych kruszyw marmurowych o grubości ziarna od 1,2 do 1,8 mm. Produkt dostępny jest w 10 oryginalnych kolorach „stworzonych przez naturę”. Świetnie sprawdzi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Chemia budowlana - Tynk marmurowy Francesco Guardi, Fot. Lakma
Tynk marmurowy Francesco Guardi, Fot. Lakma
Tynk marmurowy Francesco Guardi przeznaczony jest do wykonywania trwałych, dekoracyjnych wypraw tynkarskich. Dzięki wysokim parametrom wytrzymałościowym oraz odporności na zmienne czynniki atmosferyczne może być wykorzystywany do ozdabiania cokołów, fragmentów elewacji, ścian balkonów lub powierzchni ogrodzeń betonowych. Dodatkowo dzięki swoim wyjątkowym walorom dekoracyjnym doskonale sprawdza się przy dekoracjach wnętrz w pomieszczeniach takich jak pokój dzienny, kuchnia, łazienka czy korytarz.

Źródło: Lakma(MZ)

REKLAMA:


Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt