chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » BSO » BSO - farby fasadowe » Nowe produkty Franspolu

Nowe produkty Franspolu

01.10.2009
Farby akrylowe, klej do styropianu, klej do siatki.

Chemia budowlana - Nowe produkty Franspolu

Chemia budowlana - Nowe produkty Franspolu
Reflex to seria nowoczesnych farb akrylowych, jeden z wielu produktów wprowadzonych przez firmę Franspol w tym roku. Do produkcji zastosowano najwyższej jakości wypełniacze i specjalnie dobrane środki modyfikujące. Dzięki temu farby są ekologiczne, charakteryzują się wysoką wydajnością, krótkim czasem schnięcia, dużą siłą krycia oraz długotrwałą bielą. W skład serii wchodzą 3 produkty służące do dekoracyjno ochronnego malowania powierzchni. Reflex Primo to biała farba wewnętrzna odporna na ścieranie. Reflex Extra wewnętrzna, również biała, cechuje się odpornością na szorowanie. Reflex Extra Elewacja - służy do malowania elewacji budynków, jest odporna na czynniki atmosferyczne. Farby Reflex można stosować nawierzchniowo na różnorodne podłoża.
REKLAMA:


Chemia budowlana - Nowe produkty Franspolu
Klej do styropianu FP-11 to gotowa cementowa zaprawa klejowa, przeznaczona do przyklejania płyt styropianowych wewnątrz i na zewnątrz oraz w systemie ociepleń budynków. Klej stosuje się na tynki cementowe, cementowo-wapienne i wapienne mury z cegieł, pustaków ceramicznych i silikatowych, bloczków z betonu komórkowego oraz na powierzchnie betonowe. Klej do styropianu FP-11 oraz Klej do siatki FP-12 są zapowiedzią wprowadzenia pełnego systemu ociepleń budynków przez firmę Franspol. Podstawowe zalety produktów to wysoka plastyczność i elastyczność, które pozwalają efektywnie zagospodarować czas pracy. Zastosowanie nowych technologii produkcji oraz starannie wyselekcjonowane składniki stosowane w mieszankach czynią kleje łatwe w obróbce oraz przyjazne dla zdrowia i środowiska.


Autor: Franspol - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt