chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » BSO » BSO - farby fasadowe » Nowa kolory tynków i farb elewacyjnych quick - mix

Nowa kolory tynków i farb elewacyjnych quick - mix

29.04.2014
Codziennie w naszym otoczeniu odczuwamy działanie kolorów. Definiują one charakter obiektów i są odzwierciedleniem osobistego stylu właściciela.

Chemia budowlana - Fot. quick - mix
Fot. quick - mix
Kolekcja Symfonia kolorów quick-mix zawiera 345 odcieni, spektrum barw sięga od bardzo intensywnych do takich, które mają delikatny i pastelowy charakter. Dzięki takiemu zestawieniu paleta Symfonia kolorów umożliwia tworzenie zarówno spokojnych kompozycji, jak i wariacji kolorystycznych dla każdego rodzaju budynków.

System farb elewacyjnych i tynków strukturalnych quick-mix pozwala uzyskać znakomite efekty na niemal każdym rodzaju podłoża, w niemal każdych warunkach użycia i to zarówno we wnętrzach jak i na elewacjach zewnętrznych. W szerokiej ofercie kolekcji Symfonia kolorów występują farby i tynki strukturalne silikatowe, siloksanowe, silikonowe i akrylowe oraz farba wewnętrzna krzemianowa. Oferujemy najwyższą jakość, zapewniającą nadzwyczaj trwałe i odporne na warunki atmosferyczne wykończenie elewacji.
Przeczytaj również: weber.therm CLASSIC
Chemia budowlana - Fot. quick - mix
Fot. quick - mix


Źródło: quick - mix

(MZ)
Przeczytaj również: weber.therm BASIC
REKLAMA:Autor: Quick-mix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt