chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » BSO » BSO - tynki do dociepleń » BOLIX SIT – tynk na ocieplenia i nie tylko

BOLIX SIT – tynk na ocieplenia i nie tylko

01.04.2014
Atrakcyjna wizualnie, odporna na zabrudzenia i szkodliwe działanie czynników atmosferycznych. Masa tynkarska stanowi wizytówkę oraz pierwszą linę obrony elewacji.

Chemia budowlana - Fot. Bolix
Fot. Bolix
BOLIX SIT 1,5 KA to silikonowa masa tynkarska do nakładania ręcznego. Używana do wykonywania dekoracyjnych i ochronnych wypraw tynkarskich na zewnątrz lub wewnątrz budynku, tworzy na ścianach trwałą, hydrofobową, elastyczną i paroprzepuszczalną powłokę. Produkt umożliwia szybką i prostą realizację warstwy tynkarskiej w szerokiej palecie barw, o charakterystycznej fakturze przypominającej wzór „kaszy” (granulacja 1,5mm). Zapewnia przy tym skuteczną ochronę przed zabrudzeniami oraz szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.

BOLIX SIT 1,5 KA stosuje się w systemach dociepleń (zarówno na styropianie, jak i na wełnie mineralnej). Sprawdza się również na równych, odpowiednio przygotowanych podłożach mineralnych (np: beton, tynki cementowe i cementowo-wapienne), zapewniając wszędzie trwały, pożądany efekt.Informacje techniczne:

Nazwa: BOLIX SIT 1,5 KA
Producent: Bolix
Produkt: silikonowa masa tynkarska
Zużycie: 2,5 – 3,0 kg/m
Grubość tynku: zgodnie z granulacją kruszywa
Temperatura
stosowania: 5-25°C
Cena brutto: 10,74zł/kg

Źródło: Bolix

(G)

REKLAMA:
Przeczytaj również: Jak tynkować wiosną?
Autor: Bolix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.9)

Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt