chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » BSO » » Tytuł Diament Forbesa 2014 dla Sandmix

Tytuł Diament Forbesa 2014 dla Sandmix

31.01.2014
Firma Sandmix została wyróżniona tytułem Diament Forbesa 2014 w kategorii firm z przychodem od 5 do 50 mln zł. W województwie opolskim zajęła 8. miejsce. Ranking analizuje dane finansowe obejmujące lata 2010-2012 – w tym czasie wzrost wartości odnotowany przez Sandmix wyniósł 43 proc.

Chemia budowlana - Fot. Sandmix
Fot. Sandmix
- To dla nas bardzo ważna nagroda. Świadczy o rosnącej wartości kapitału własnego, co czyni nas, w oczach klientów, partnerem godnym zaufania – mówi Piotr Gamoń, Prezes Zarządu Sandmix.

To już ósma edycja rankingu, przeprowadzanego przez miesięcznik „Forbes” we współpracy z analitykami Binsode Polska. Jego celem jest wyróżnienie podmiotów, które najszybciej zwiększają swoją wartość. Kryteriami, branymi pod uwagę są: rentowność (na podstawie wskaźników EBIT i ROA), wysoka płynność bieżąca, brak zaległości  płatniczych, dodatni wynik finansowy oraz wartość kapitałów własnych.

REKLAMA:


Sandmix to krajowy lider w produkcji suszonych żwirków kwarcowych. W ofercie firmy znajdują się piaski i żwiry, które ze względu na dużą zawartość Si02, są bardzo odporne na ścieranie i ściskanie. Firma posiada własne laboratorium, w którym przeprowadzane są niezbędne badania i kontrole jakościowe produktów. Każda partia materiału wysyłana do klienta otrzymuje certyfikat potwierdzający zgodność towaru z podanymi parametrami.


Autor: SANDMIX - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt