chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » BSO » BSO - farby fasadowe » Silmal SN Repair - Silikonowa farba

Silmal SN Repair - Silikonowa farba

21.07.2011
Silikonowa farba Silmal SN Repair przeznaczona jest do dekoracyjnego zabezpieczania elewacji budynków. Zawarte w jej składzie mikrowłókna wypełniają i pokrywają drobne pęknięcia włosowate i rysy w warstwie wykończeniowej fasad. Z tego względu farba jest szczególnie zalecana do odnawiania oraz do renowacji ścian budynków.

Chemia budowlana - Silmal SN Repair - Silikonowa farba<br />
Silmal SN Repair produkowany jest na bazie kombinacji emulsji żywicy silikonowej i dyspersji akrylowej. Jest to wysoko paroprzepuszczalny i odporny na korozję biologiczną produkt, posiadający dodatkowo właściwości hydrofobowe. Dzięki temu wymalowane nim powierzchnie przez długi czas zachowują świeży wygląd, są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, promienie słoneczne oraz zanieczyszczenie środowiska. Powłoki zabezpieczają również mury przed porostem pleśni, glonów i grzybów.
REKLAMA:


- Silmal SN Repair to produkt wysokiej jakości, doskonale sprawdzający się w zmiennych warunkach pogodowych, charakterystycznych dla naszego klimatu. Dodatkowym atutem farby są zawarte w jej składzie mikrowłókna, które znakomicie mostkują powstające z czasem drobne spękania w zewnętrznej warstwie tynków. Z tego powodu jest ona często wykorzystywana przy remontach zabytków – mówi Bartłomiej Cholewa, product manager Lakma SAT.

Zawarte w farbie włókna wypełniają i pokrywają pęknięcia włosowate i rysy o grubości do 0,5 mm w warstwie wykończeniowej elewacji wykonanych tynkami. Dlatego też farba jest szczególnie zalecana do odnawiania oraz do renowacyjnego malowania ścian budynków. Ze względu na swoje znakomite właściwości ochronne i dużą wytrzymałość mechaniczną, doskonale sprawdza się także przy świeżo otynkowanych powierzchniach. Nadaje się do malowania fasad pokrytych bezspoinowym systemem ociepleń Lakma Term ST, Lakma Term WM oraz do renowacji podłoży cementowych, cementowo – wapiennych, betonowych oraz cienkowarstwowych tynków strukturalnych.

Chemia budowlana - Silmal SN Repair - Silikonowa farba<br />
Farba jest dostępna w 71 kolorach podstawowych LAKMA oraz 380 wybranych kolorów z wzoru NCS, co daje ogromne możliwości aranżacyjne. Dzięki temu możliwe jest idealne dopasowanie koloru do charakteru obiektu oraz jego otoczenia.
Przeczytaj również: weber.ton color
Producent: Lakma SAT

Cena produktu: od 275,52 zł/10 litrów

Autor: Lakma - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt