chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » BSO » BSO - farby fasadowe » Farba ben® Exterior 541

Farba ben® Exterior 541

12.07.2011
Odnawianie elewacji to skomplikowane i czasochłonne przedsięwzięcie. Warto więc zainwestować w wysokiej jakości materiały, aby maksymalnie wydłużyć czas do następnego remontu. Z farbą ben® Exterior 541 marki Benjamin Moore o kolejnym malowaniu pomyślisz dopiero za…25 lat!

Chemia budowlana - Farba ben® Exterior 541
Zgodnie z popularnym powiedzeniem, że koszula bliższa ciału, planując domowe remonty naszą uwagę skupiamy przede wszystkim na wnętrzach. To w nich spędzamy większość wolnego czasu i to na ich estetyce najbardziej nam zależy. Bardzo często zapominamy o elewacji, która ze względu na warunki atmosferyczne wymaga nieporównywalnie skuteczniejszej ochrony. To właśnie na zewnątrz zlokalizowanych jest większość zagrożeń dla stanu technicznego budynku. Promieniowanie UV, intensywny deszcz, śnieg, wysokie amplitudy temperatur sprawiają, że elewacja domu codziennie poddawana jest ciężkim próbom wytrzymałości. Bardzo istotną rolę w zewnętrznej ochronie domu pełni farba elewacyjna, która stanowi pierwszą, naturalną barierę bezpieczeństwa. Jej trwałość decyduje, kiedy po raz kolejny przyjdzie nam rozstawiać rusztowania, aby pomalować dom. Wybierając farbę elewacyjną ben® Exterior 541 marki Benjamin Moore, możemy spać spokojnie, bo pracochłonne odnawianie elewacji przypadnie w udziale dopiero naszym dzieciom. Jak to możliwe?
REKLAMA:


Chemia budowlana - Farba ben® Exterior 541
Farba ben® Exterior 541 gwarantuje 25-letnią trwałość wymalowania elewacyjnego pod warunkiem zastosowania się do wytycznych określonych przez producenta. Produkt należy do debiutującej na polskim rynku linii farb ben® amerykańskiej marki Benjamin Moore. ben® Exterior 541 to wodorozcieńczalna, dyspersyjna farba akrylowa przeznaczona do ochrony i dekoracji elewacji (tradycyjnych tynków mineralnych, podłoży drewnianych, sidingu winylowego i aluminiowego). Powłoka farby ben® Exterior 541 jest bardzo trwała i odporna na działanie czynników atmosferycznych, w tym m.in. opadów deszczowych, wahania temperatur, czy promieniowanie UV. Farba gwarantuje również skuteczną ochronę przed solami mineralnymi, środowiskiem alkalicznym, zanieczyszczeniami powietrza (pyły i sadze), oraz działaniem mikroorganizmów (algi i grzyby). Elewację pomalowaną farbą ben® Exterior 541 charakteryzuje wysoka hydrofobowość (bardzo niska nasiąkliwość). Powłoka jest paroprzepuszczalna i elastyczna. Farba ben® Exterior 541 nie tylko chroni, ale również dekoruje elewację. Produkt marki Benjamin Moore zapewnia eleganckie, w pełni matowe wykończenie. Klient ma do wyboru niespotykanie bogatą paletę kolorów w ekologicznym systemie barwienia GENNEX® PLATFORM. Kolory elewacji pomalowanej farbą ben® Exterior 541 są bardzo trwałe i nie blakną pod wpływem czynników atmosferycznych. Powstałe na powłoce zabrudzenia można usuwać za pomocą wody z dodatkiem detergentu, bez ryzyka odbarwienia powłoki malarskiej.

Informacje o produkcie:


Wydajność: ok. 10 m2/l
Kolorystyka: ok. 11 000 kolorów
Cena: od 62 zł brutto za 1 l (w tym 23% VAT).
Opakowanie: 0,95 l; 3,78 l; 18,9 l

Chemia budowlana - Farba ben® Exterior 541
Chemia budowlana - Farba ben® Exterior 541
Przeczytaj również: FINNGARD NOVASIL marki Tikkurila
Autor: B.M. Polska - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3)

Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt