chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bezspoinowe systemy ociepleń Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » BSO » BSO - farby fasadowe » Caparol - Farba elewacyjna CarboSol

Caparol - Farba elewacyjna CarboSol

20.05.2010
Elewacja dodaje charakteru każdemu budynkowi. Często jednak zapominamy o właściwym zabezpieczeniu fasady, przez co kolory tracą swój blask, a elewacja zamienia się w nieestetyczną powierzchnię zaatakowaną przez mikroorganizmy. Farba CarboSol z systemu ociepleń Carbon, nowość w ofercie firmy Caparol, zadba nie tylko o estetykę fasady, ale przede wszystkim ochroni ją przed zawilgoceniem i niekorzystnym oddziaływaniem promieniowania UV.

Chemia budowlana - Farba CarboSol o extremalnej sile krycia z dodatkiem włókien węglowych
Farba CarboSol o extremalnej sile krycia z dodatkiem włókien węglowych
Fasady malowane są raz na kilka, kilkanaście lat dlatego też warto wybrać produkty najwyższej jakości, które zapewnią niezmienny efekt oraz długotrwałą ochronę elewacji. Farba CarboSol, nowość w ofercie firmy Caparol, charakteryzuje się niespotykaną wcześniej siłą krycia i silnym efektem perlenia. Połączenie fotokatalizy oraz doskonałej przepuszczalności pary wodnej sprawia, że powierzchnie oddychają i nie nasiąkają wodą. Dodatek włókien węglowych przeciwdziała powstawaniu rys i powoduje, że fasady pozostają dłużej świeże oraz spełniają swoje funkcje ochronne przez długie lata.
REKLAMA:


CarboSol marki Caparol - niebrudząca się i nieblaknąca farba elewacyjna


Silikonowa farba fasadowa CarboSol z systemu ociepleń Carbon marki Caparol zawiera włókna węglowe, dzięki którym powłoki wykonane tą farbą są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie czynników organicznych. Niespotykana wcześniej siła krycia sprawia, że farba doskonale pokrywa wszystkie rodzaje tynków zewnętrznych. Doskonała paroprzepuszczalność farby CarboSol pozwala na szybkie odparowanie nadmiaru wilgoci z podłoża. W połączeniu z efektem perlenia wysoka paroprzepuszczajność sprawia, że woda nie wsiąka w strukturę fasady, a powierzchnie pokryte farbą CarboSol wysychają zdecydowanie szybciej. Przy względnej wilgotności powietrza po ok. 4 godzinach od malowania, powłoka jest pyłosucha i odporna na opady deszczu. Jest to szczególnie istotne nie tylko wtedy, gdy renowację fasady wykonujemy podczas kapryśnej aury.

Warto także podkreślić, że nanoporowata struktura w połączeniu z procesem fotokatalizy pozwala na zachowanie idealnej czystości elewacji. Powłoki wykonane farbą CarboSol firmy Caparol posiadają właściwości samooczyszczące i antystatyczne, co dodatkowo wpływa na estetyczny wygląd ścian zewnętrznych przez długie lata. Farbę CarboSol można barwić na dowolny kolor z palety barw Carbon-Edition, Caparol 3D-System, CaparolColor oraz innych popularnych wzorników kolorów, co pozwala indywidualnie dobrać odcień pasujący do pozostałych elementów domu. Zastosowane najwyższej jakości surowce oraz technologia produkcji sprawiają, że fasady pomalowane farbą CarboSol pozostaną świeże i będą dumą mieszkańców.

Farba CarboSol wchodzi w skład grupy produktów systemu ociepleń Carbon marki Caparol. Ten jedyny na rynku zbrojony włóknami węglowymi system do termoizolacji budynków powstał z myślą o kompleksowym zabezpieczeniu fasad przed uszkodzeniami mechanicznymi. Farba CarboSol, oprócz niespotykanych do tej pory na rynku właściwości ochronnych, posiada także cechy dekoracyjne. Szeroki wybór kolorów sprawia, że nasza elewacja będzie niepowtarzalna i elegancka oraz przez długie lata zachowa swój pierwotny kolor i strukturę…
Przeczytaj również: weber.ton color
Zadbane i zabezpieczone fasady podkreślają walory estetyczne budynku, ale także chronią mury przed niszczącymi skutkami czynników atmosferycznych. Farba fasadowa CarboSol, nowość w ofercie marki Caparol, to nowoczesne rozwiązanie pozwalające stworzyć ekstremalnie odporne fasady.

Farba CarboSol marki Caparol, op. 25 kg, cena: 622,50 zł netto/opakowanie

Fot. Caparol
Przeczytaj również: Jaką farbą malować elewację
Autor: Caparol - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Docieplenia

Nowości produktowe w BSO
Tynki do dociepleń
Farby fasadowe
Akcesoria i narzędzia BSO
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt