chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bitumy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » bitumy » Kolorowa identyfikacja IZOLMATU

Kolorowa identyfikacja IZOLMATU

06.09.2013
Profesjonalny asortyment to nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również jasne i fachowe treści na opakowaniach. Należąca do Grupy ATLAS firma IZOLMAT wprowadza dla pap pod swoją marką banderole ze specjalnymi kolorystycznymi oznaczeniami. Ułatwią one klientom identyfikację produktów i ich przeznaczenie, usprawniając proces zakupowy w punktach handlowych.

Chemia budowlana - Fot. Izohan
Fot. Izohan
Trzon banderoli (etykiety wokół rolki papy) stanowi żółte pole z logo marki IZOLMAT. Zaraz nad logotypem znajdą się nowe oznaczenia – kolorowe pasy wskazujące rodzaj papy i obszar jej zastosowania. Zastosowane barwy: czerwona, czarna, żółta i szara - odnoszą się do kodów kolorystycznych umieszczonych w broszurach informacyjnych i katalogach asortymentowych.

- Szanujemy czas naszych klientów na każdym etapie realizacji inwestycji, czyli także w trakcie wyboru i zakupu materiałów – mówi Anna Pertkiewicz, Kierownik Działu Marketingu. – Wprowadzone oznaczenia usprawnią ten proces. Zarówno inwestorzy, jak i fachowcy, z łatwością odnajdą w punktach budowlanych odpowiednie produkty IZOLMAT-u dostosowane do ich potrzeb.

REKLAMA:


Czerwony pas oznacza papę wierzchniego krycia. W przypadku wersji modyfikowanej na opakowaniu pojawia się uzupełniająca informacja na dodatkowym pasku tuż nad żółtym polem z logotypem marki. Papę podkładową poznamy po kolorze czarnym, zaś jej wersję „modyfikowaną SBS” – po analogicznych sygnaturach jak w przypadku modyfikowanej papy wierzchniego krycia. Żółty pas w górnej części banderoli to papa specjalna (z ewentualnym dedykowanym opisem OPTIMAX / IZOLVENT), zaś barwa szara to papa tradycyjna.

Pierwsze papy z kolorystycznymi oznaczeniami punkty handlowe mogą zamawiać już teraz – dostępne są papy podkładowe i wierzchniego krycia. Papy tradycyjne pojawią się z końcem września, a specjalne z początkiem nowego roku.

Więcej informacji o profesjonalnych papach jest dostępnych na stronie www.izolmat.pl.


Autor: Izohan - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.9)

Jesteś w dziale:

Bitumy

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt