chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Bitumy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » bitumy » System basenowy Kerakoll

System basenowy Kerakoll

27.10.2011
Kerakoll The GreenBuilding Company, światowy lider w produkcji profesjonalnych rozwiązań dla budownictwa, opracował skuteczny i łatwy w zastosowaniu, ekokompatybilny system wykańczania basenów. Jego wielką zaletą jest to, iż niezależnie czy mamy do czynienia z małym prywatnym basenem na świeżym powietrzu, czy dużym obiektem sportowym – zasady i technologia pozostają bez zmian. Używane w trakcie prac materiały zostały ocenione według kryteriów Kerakoll GreenBuilding Rating 2011, co gwarantuje ich wysokie parametry w zakresie ochrony zdrowia wykonawców i użytkowników oraz niskiego wpływu na środowisko.

Chemia budowlana - System basenowy Kerakoll
Chemia budowlana - System basenowy Kerakoll
Przeczytaj również: Pożądany basen
REKLAMA:


W systemie basenowym Kerakoll pierwszą operacją jest wyrównanie niedoskonałości podłoża oraz wykonanie wyokrągleń w narożach niecki basenu zaprawą Kerabuild Eco Presto. Następnie w ramach uszczelnienia basenu na szczelinach wklejana jest taśma Idrobuild Giuntoflex 160 za pomocą wodoszczelnego kleju Idrojoint Eco Gum, po czym następuje naniesienie zasadniczego uszczelnienia w postaci dwuskładnikowej zaprawy elastycznej Idrobuild Eco wraz z wtopieniem tkaniny zbrojącej. Na tak przygotowanych i uszczelnionych powierzchniach wykonywane jest klejenie płytek specjalnie przygotowanym do pracy w basenach klejem elastycznym H40 Eco Tenaflex. Estetycznym i funkcjonalnym dopełnieniem całości jest spoinowanie powierzchni zaprawą Fugabella Eco Porcelana 0-8 oraz elastyczne wypełnienie spoin ruchomych i narożnych uszczelniaczem Fugabella Eco Silicone.

Technologia wykończenia basenów Kerakoll The GreenBuilding Company gwarantuje zdrowe i trwałe w czasie użytkowanie basenów prywatnych, komunalnych i tych o przeznaczeniu sportowym.

Źródło: Kerakoll
Przeczytaj również: Ceresit CR 90 Crystaliser


Autor: Kerakoll - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(1.1)

Jesteś w dziale:

Bitumy

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt