chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Betony

Czytaj więcej chemia budowlana - Beton architektoniczny pod właściwą ochroną
sposób wyświetlania:
Betony - poradnik

Śmietnik, jako element małej architektury, powinien wyglądem nawiązywać do otoczenia. Ponadto, warto zadbać, aby był nie tylko funkcjonalny, ale i estetyczny, szczególnie, gdy usytuowany jest od frontu.

Już niedługo, we Wszystkich Świętych i Zaduszki, udamy się na groby najbliższych. Przedświąteczna wizyta na cmentarzu jest okazją nie tylko do zrobienia generalnych porządków, ale także, o ile jest to konieczne, wykonania drobnych napraw.

Biesiadowanie w przydomowym ogrodzie może być nie lada atrakcją, szczególnie gdy zaskoczymy naszych gości serwując gorące i aromatyczne potrawy prosto z pieca. Satysfakcja będzie murowana, jeżeli będzie to piec zbudowany własnoręcznie.

Betonowy podjazd kojarzy się zwykle z szarą, brzydką i popękaną nawierzchnią. Nic bardziej mylnego! Dobrze wykonany, jest trwały, na życzenie inwestora może być barwiony, a nawet fakturowany we wzorki.

Parapet wewnętrzny to nie tylko wykończenie wnęki okiennej. Coraz częściej pełni on funkcje użytkowe i dekoracyjne. Stare parapety – najczęściej lastrykowe lub cementowe – można ubrać w całkiem nowe szaty.

Jak kraj długi i szeroki, od wczesnej wiosny do późnej jesieni trwa powszechne grillowanie. Aby w pełni móc się cieszyć jego urokami, warto zadbać o odpowiednie ku temu miejsce. Stabilne, wygodne i takie, które będzie nam służyć przez lata. Do tego – efektowne! Budujemy grill

W altance można schować się przed upałem, zapewni ona również schronienie, gdy podczas grillowania złapie nas letnia ulewa. Żeby móc w pełni korzystać z zalet altanki, trzeba zadbać o to, by miała solidne podłoże.

Duży popyt na materiały budowlane sprawia, że na rynek trafiają wyroby różnej jakości. Trafić się może choćby wadliwa cegła ceramiczna z nadmierną zawartością margla, jaką nieopatrznie - do budowy domu - nabył nasz Czytelnik.

Jestem właścicielem małego warsztatu rzemieślniczego. Chciałbym wykonać wylewkę pod niewielką maszynę oraz naprawić zniszczoną posadzkę. Jakich materiałów powinienem użyć?

Po latach chowania się pod tynkiem, cegła wyszła z ukrycia. Dziś z powodzeniem znajduje zastosowanie nie tylko na elewacjach, ale także we wnętrzach.

Podłogi stanowią elementy wykończenia przegród poziomych budynku. Jej zadaniem jest zapewnienie możliwości bezpiecznego poruszania się w pomieszczeniu.

Wszystko zależy od tego jakiego rodzaju są to pęknięcia. Z pytania wynika niewiele informacji i trudno jest udzielić wyczerpującej odpowiedzi. Ściany basenu są betonowe i bez płytek, więc można użyć specjalnej masy sczepnej do łączenia starego betonu z nowym CEKOL T-60-A oraz zaprawy wyrównującej

Tłuste plamy są wyjątkowo trudne do usunięcia z kamiennych powierzchni. Czyszczenie jest pracochłonne, a efekty zwykle niezadowalające. Jest jednak prosty sposób, by oszczędzić sobie i rodzinie zebranej przy grillu nerwowego pilnowania, czy olej nie pryska, czy nic tłustego nie upadnie na podłogę.

Niestety w polskim klimacie zdarza się, że pomniki nagrobkowe nie wytrzymują próby czasu. Często pękają pod wpływem ciągłych zmian temperatur i wilgoci.
123
4
następna »
« poprzednia
 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt