chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Betony

Czytaj więcej chemia budowlana - Beton architektoniczny pod właściwą ochroną
sposób wyświetlania:
Betony - zabezpieczenie

Renowator do bruku niemieckiej marki Ultrament to specjalistyczna farba przeznaczona do odświeżania kolorystyki wyblakłych kostek brukowych i chodników betonowych.

Zobacz poradnik krok po kroku i sprawdź, ile to kosztuje...

Najgłębsza czerń dla betonu. Teraz dostępna w pięciu szlachetnych odcieniach.

Firma Krystaline Technology S.A. z Hiszpanii rozwinęła systemy hydroizolacji do betonów, a ich nowa domieszka krystaliczna 4-tej generacji spełnia najwyższe wymogi jakościowe.

Nowość marki Torggler to elastyczna powłoka polimerowo-cementowa, jednoskładnikowa i wzmocniona włóknem, do zabezpieczania betonu i podłoży cementowych, typu C oraz jako elastyczna izolacja wodoszczelna pod okładziny ceramiczne, typu CM P.

Marka Lakma wprowadziła do swojej oferty nowość - emalia do metalu i betonu chlorokauczukowa.

Marka Bolix wprowadza do swojej oferty farbę polikrzemianową HARMONIC SILICATE.

Skała Tychy wprowadziła do swojej oferty nową, białą, dyspersyjną farbę do pierwotnego i renowacyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń PREMIUM Perfekt.

Marka Nolack wprowadza na rynek farbę Aquarite na rdzę.

Emalia alkidowa dedykowana jest do malowania drewna, materiałów drewnopochodnych, elementów stalowych i żeliwnych oraz tynku i betonu

Beton to materiał powszechnie stosowany do wykonywania różnego rodzaju płaszczyzn, także posadzek. Aby jednak zrealizowane przy użyciu go podłoże było efektywne, trwałe i odporne, należy je odpowiednio zabezpieczyć. W przeciwnym razie ulegnie szybkiej degradacji pod wpływem uszkodzeń mechanicznych, chemicznych oraz ruchu pieszego bądź kołowego. Ponadto niezabezpieczony beton trudniej jest utrzymać w czystości, powierzchnia pyli, obniżając komfort i bezpieczeństwo pracy.

Beton jest materiałem powszechnie stosowanym w budownictwie. O jego popularności decydują przede wszystkim walory tego surowca: dostępność, wytrzymałość, odporność na destrukcyjny wpływ warunków zewnętrznych i czynników atmosferycznych. Nie ma właściwie konstrukcji, której nie można by wykonać z betonu. Znakomicie sprawdza się zwłaszcza przy realizacji projektów nietypowych, trudnych efektownych.

Coraz większa liczba samochodów sprawia, że niemal codziennie borykamy się z problemem znalezienia miejsca, by móc zaparkować auto. W takich sytuacjach szczególnie irytuje lekkomyślne i pozbawione empatii zachowanie innych kierowców, którzy ustawiają się w dużej odległości od aut stojących obok. Zdarza się to zwłaszcza na parkingach, na których zaniedbano oznakowanie poszczególnych miejsc i pozwolono właścicielom aut parkować „na żywioł”.

Wykończenie podłogi w garażu musi być twarde, trwałe, odporne na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne i działanie środków chemicznych, smarów i olejów, a przy tym łatwe w utrzymaniu w czystości.

Wybierając odpowiedni preparat przeznaczony do ochrony betonu, należy wziąć pod uwagę wytrzymałość powstałej powłoki oraz możliwość jej łatwego utrzymania w czystości.
1
23456następna »
« poprzednia
 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt