chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Betony

Czytaj więcej chemia budowlana - quick-mix – MURUJEMY Z KLINKIERU cz. I
sposób wyświetlania:
Betony - nowości produktowe

Remmers TZM Levell to tynk i zaprawa murarska w jednym!

Renowator do bruku niemieckiej marki Ultrament to specjalistyczna farba przeznaczona do odświeżania kolorystyki wyblakłych kostek brukowych i chodników betonowych.

Najgłębsza czerń dla betonu. Teraz dostępna w pięciu szlachetnych odcieniach.

Linia dekoracyjnych struktur umożliwia uzyskanie efektu betonu architektonicznego, desek elewacyjnych i cortenu, uwalniając nas od niedogodności związanych z zastosowaniem ich oryginalnych odpowiedników.

Flowcrete Polska wprowadza nową technologię do renowacji posadzek betonowych

Flowcrete Polska, wiodący ekspert od posadzek żywicznych, wprowadza na rynek materiały do powierzchniowego barwienia podłoży betonowych. Umożliwiają one ujednolicenie, ożywienie, a nawet kompletną zmianę kolorystyki istniejących posadzek betonowych.

weber.floor HB PLUS to nowe produkty uzupełniają rozwiązanie systemowe weberfloor INDUSTRY, które przeznaczone jest do całościowego kreowania betonowych posadzek przemysłowych o doskonałych parametrach.

Ofertę firmy KREISEL uzupełniło kilka specjalistycznych zapraw budowlanych. Do grupy zapraw murarskich dołączył POZMUR 117, a grupa jastrychów wzbogaciła się o BETON B-30 446.

Flowcrete Polska, ekspert od posadzek żywicznych, który dostarcza specjalistyczne technologie i materiały do wykonywania wysokiej jakości żywicznych systemów posadzkowych, wprowadza na rynek nowe rozwiązania do ochrony i naprawy betonu.

Gruboziarnista mineralna masa dekoracyjna w kolorze szarym.

FIS VL to 2-komponentowa zaprawa iniekcyjna, powstała na bazie żywicy winyloestrowej.

Prace budowlane w ogrodzie i najbliższym otoczeniu domu możemy z powodzeniem wykonać sami. Używając do ich wykonania SZYBKIEGO BETONU B-30, będziemy potrzebowali jedynie najprostszych narzędzi i konewki z wodą.

W ofercie Soudal pojawiła się nowość – klej poliuretanowy Soudabond Easy z innowacyjnym aplikatorem Genius Gun, który pozwoli nam na szybkie, bezpieczne i efektywne wykonanie prac.

QUIKSET® wprowadził na rynek rozwiązanie - żywiczną masę montażową pozwalającą na montaż w podłożu elementów drewnianych czy metalowych.

Przeznaczona jest do wykonywania dekoracyjnych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków.
1
23456789następna »
« poprzednia
 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt