chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Betony

Czytaj więcej chemia budowlana - Polerowany beton na posadzki
sposób wyświetlania:
Betony - nowości produktowe

Flowcrete Polska, wiodący ekspert od posadzek żywicznych, wprowadza na rynek materiały do powierzchniowego barwienia podłoży betonowych. Umożliwiają one ujednolicenie, ożywienie, a nawet kompletną zmianę kolorystyki istniejących posadzek betonowych.

weber.floor HB PLUS to nowe produkty uzupełniają rozwiązanie systemowe weberfloor INDUSTRY, które przeznaczone jest do całościowego kreowania betonowych posadzek przemysłowych o doskonałych parametrach.

Ofertę firmy KREISEL uzupełniło kilka specjalistycznych zapraw budowlanych. Do grupy zapraw murarskich dołączył POZMUR 117, a grupa jastrychów wzbogaciła się o BETON B-30 446.

Flowcrete Polska, ekspert od posadzek żywicznych, który dostarcza specjalistyczne technologie i materiały do wykonywania wysokiej jakości żywicznych systemów posadzkowych, wprowadza na rynek nowe rozwiązania do ochrony i naprawy betonu.

Gruboziarnista mineralna masa dekoracyjna w kolorze szarym.

FIS VL to 2-komponentowa zaprawa iniekcyjna, powstała na bazie żywicy winyloestrowej.

Prace budowlane w ogrodzie i najbliższym otoczeniu domu możemy z powodzeniem wykonać sami. Używając do ich wykonania SZYBKIEGO BETONU B-30, będziemy potrzebowali jedynie najprostszych narzędzi i konewki z wodą.

W ofercie Soudal pojawiła się nowość – klej poliuretanowy Soudabond Easy z innowacyjnym aplikatorem Genius Gun, który pozwoli nam na szybkie, bezpieczne i efektywne wykonanie prac.

QUIKSET® wprowadził na rynek rozwiązanie - żywiczną masę montażową pozwalającą na montaż w podłożu elementów drewnianych czy metalowych.

Przeznaczona jest do wykonywania dekoracyjnych wypraw tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz budynków.

Nowy produkt ALPOL AB B25 Beton B25 PLUS o klasie R2

Sopro prezentuje ulepszoną formułę zaprawy PFM do fugowania kostki brukowej

Nowość marki Torggler to elastyczna powłoka polimerowo-cementowa, jednoskładnikowa i wzmocniona włóknem, do zabezpieczania betonu i podłoży cementowych, typu C oraz jako elastyczna izolacja wodoszczelna pod okładziny ceramiczne, typu CM P.

Sopro wprowadza do oferty nowy kolor doskonale znanej zaprawy KMT Plus. Paletę barw uzupełnia odcień alabastrowo – biały.

Nowością firmy Arsanit jest mineralna zaprawa ZBK-012 dostępna w białym kolorze.
1
23456789następna »
« poprzednia
 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt