chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » betony » Idealna hydroizolacja tarasu i balkonu – TYTAN HYDRO 2K

Idealna hydroizolacja tarasu i balkonu – TYTAN HYDRO 2K

12.11.2015
Dwuskładnikowa elastyczna izolacja przeciwwodna, odporna na działanie wody pod ciśnieniem. Stosuj ją przy wykonywaniu powłok uszczelniających przed układaniem okładzin ceramicznych. Szybkowiążąca,  odporna na mróz i starzenie. Wytrzymała chemicznie na działanie agresywnych substancji. Nieszkodliwa dla środowiska, niezawierająca rozpuszczalników i dopuszczona do kontaktu z wodą pitną.

Chemia budowlana - Tytan Hydro 2K, fot. Selena
Tytan Hydro 2K, fot. Selena
Tytan Hydro 2K to zaprawa cementowa, odporna na ciśnienie wody, której możesz używać w warunkach wilgotnych i mokrych, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Odporna na opady deszczu już po 12 godzinach, a po 24 godzinach masz już możliwość montażu płytek.
Tą elastyczną izolacją uszczelniającą Tytan Hydro 2K wykonasz powłoki przeciwwodne i przeciwwilgociowe na balkonach i tarasach. Wypełniając nią rysy i popękane powierzchnie, utworzysz gładką powłokę, chroniącą podłoże przed działaniem wilgoci. Dzięki specjalnie opracowanej recepturze masa cechuje się dużą odpornością na działanie wody pod wysokim ciśnieniem, dodatkowo chroniąc beton przed korozją. Co ważne, za sprawą wysokiej przepuszczalności membrany, unikniesz zjawiska kondensacji wilgoci.

Tytan Hydro 2K z powodzeniem użyjesz do wykonywania hydroizolacji na podłożach betonowych, jastrychach i tynkach cementowych, a także cementowo-wapiennych. Bardzo istotną zaletą tego produktu jest długi czas użytkowania wymieszanej zaprawy oraz łatwością aplikacji, przez co możesz go stosować na powierzchniach o bardzo skomplikowanych kształtach. Masę Tytan Hydro 2K możesz stosować pod płytki ceramiczne i kamienne.
Preparat rekomendowany jest także do wykonywania hydroizolacji fundamentów, ścian i podłóg w piwnicach, czy stropów podziemnych garaży. Doskonale sprawdzi się w łazienkach, prysznicach, pralniach, czyli wszędzie tam, gdzie powierzchnie są szczególnie narażone na działanie wody.
REKLAMA:


Przed zastosowaniem Tytan Hydro 2K odpowiednio przygotuj podłożę, tj. oczyść je i zagruntuj. Wszelkie powierzchnie porowate i chłonne pokryj Gruntem Głęboko Penetrującym Tytan Professional, a nośne znacznie zmocz wodą. . Obydwa komponenty masy połącz bezpośrednio przed użyciem, poprzez dosypanie składniku proszkowego do płynnego. Mieszaj precyzyjnie, przy użyciu mieszadła wolnoobrotowego, aż powstanie jednolita masa, gotowa do nałożenia.
Preparat nanoś w minimum dwóch warstwach. Pierwszą, dość mocno wcieraj w powierzchnię, najlepiej przy użyciu szczotki lub dość twardego pędzla murarskiego. Minimalna grubość całej izolacji powinna wynosić ok. 3 mm, w zależności od zastosowania. Dzięki wydłużonemu czasu użycia wymieszanej zaprawy, bo aż do 90 min., nie trzeba często przygotowywać następnej partii materiału. Wszelkie prace wykończeniowe czy ruch pieszy, możliwy jest po 24 godzinach od nałożenia masy.

Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.8)

 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt