chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » betony » Wzór betonu

Wzór betonu

28.01.2015
Poszukiwanie prawdziwie artystycznych rozwiązań to domena tych, którzy przywiązują dużą wagę do szczegółów, także tych aranżacyjnych. Wielbicielom detalu i rzeczy nieoczywistych kolekcja gresów Loft Carpet oraz Loft Cementwood dostarcza wiele możliwości kompozycyjnych. Betonowe wykończenia to sposób na naturalne, autentyczne wnętrze.

Chemia budowlana -  Fot. Ceramstic
Fot. Ceramstic
Choć jeszcze niedawno beton, mimo swoich bardzo dobrych parametrów oraz szerokich możliwości, nie cieszył się zainteresowaniem twórców, dzisiaj stał się materiałem szczególnie wysoko cenionym, wyjątkowo pożądanym i poszukiwanym. Bardzo funkcjonalne i popularne jest wykorzystanie płytek odwzorowujących rysunek betonu.

Ich niezwykła powierzchnia przyciąga wzrok i wywołuje wrażenie, szczególnie, gdy płytki ułożone są w przestronnym pomieszczeniu. Miłośnicy designu i piękna wynikającego z prostoty i surowego materiału z pewnością nie zawiodą się, sięgając po kolekcję Loft marki Ceramstic. Aby nadać wnętrzu prawdziwie niepowtarzalny charakter, warto wykorzystać płytki, które mają zróżnicowane wzory. Na gresie szkliwionym Loft Carpet zainspirowanym perskimi dywanami, orientalny wzór rozmyty jest licznymi przecierkami, dodającymi wrażenia naturalności zużycia.

REKLAMA:


Chemia budowlana -  Fot. Ceramstic
Fot. Ceramstic
Zamknięte w gresie Loft Cementwood drewno i beton to połączenie proste i niezwykle efektowne. Oba gresy zaprojektowane zostały, by po ich ułożeniu, obserwować zróżnicowane przetarcia i przejścia tonalne, będące odzwierciedleniem autentycznego użytkowania – komentuje Joanna Ciecierska, stylistka marki Ceramstic. Z uwagi na swoje właściwości, wysoką wytrzymałość i uniwersalność zastosowań, gresy idealnie sprawdzą się zarówno na ścianie, podłodze w mieszkaniach, a także we wnętrzach komercyjnych.
Aby przełamać wnętrze utrzymane w szarościach można zastosować dodatki w wyrazistych, żywych kolorach. W ten sposób dodamy energii i świeżości. Dobrym pomysłem będzie także przemieszanie wzorów płytek, szczególnie jeśli kładziemy je na większej powierzchni – radzi Joanna Ciecierska. Betonowe szarości warto zestawiać także z bielą i czernią oraz nowoczesnymi, designerskimi dodatkami. Warto w takim wnętrzu zadbać także o odpowiednie oświetlenie, aby zwiększyć wrażenie przestronności.

Źródło: Ceramstic

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt