chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » betony » JEDYNKA® do drewna i metalu

JEDYNKA® do drewna i metalu

30.09.2009
Chemia budowlana - JEDYNKA® do drewna i metalu
Jeden produkt, dwa zastosowania

Aby szybko i tanio odmienić wnętrze czasami wystarczy zmienić detal. Do takiej metamorfozy doskonale nadają się sprzęty czy dekoracje wykonane z metalu i drewna. Ekspresową metamorfozę zapewni JEDYNKA® DO DREWNA I METALU.
Przeczytaj również: Farby do ogrodzeń
REKLAMA:


W naszych domach znajdziemy wiele przedmiotów wykonanych z drewna czy z metalu. Jeśli wymagają one renowacji lub chcemy je przemalować, dla odświeżenia aranżacji, to najlepszym rozwiązaniem będzie pokrycie ich emalią. Jest to rodzaj farby nawierzchniowej nadającej szczególnie gładką i bardzo wytrzymałą na uszkodzenia powierzchnię. Sprzęty wykonane z drewna i metalu można malować jednym preparatem – JEDYNKĄ® DO DREWNA I METALU. Tym sposobem oszczędzamy pieniądze na zakup oddzielnych produktów.

JEDYNKA® DO DREWNA I METALU to emalia na bazie żywicy akrylowej, która tworzy przyczepne do podłoża powłoki i szybko schnie, co pozwala nam sprawnie pomalować okiennice, szafki, framugi czy krzesła. Produkt ma uniwersalne zastosowanie i doskonale sprawdza się przy malowaniu zarówno zagruntowanych powierzchni drewnianych i drewnopochodnych jak i stalowych oraz żeliwnych. Dzięki temu możemy zastosować tę samą kolorystykę, np. „orzech średni”, zarówno na metalowych nogach biurka jak i na jego drewnianym blacie.

Dodatkowym atutem jest łagodny zapach JEDYNKI® DO DREWNA I METALU, który sprawia, że emalia idealnie nadaje się do malowania wewnątrz pomieszczeń. Co więcej, receptura produktu nie zawiera szkodliwych dla zdrowia związków chromu i ołowiu. Natomiast szeroki wybór pojemności opakowań – 0,4 l; 0,9 l; 2,5; 5 l i 10 l – pozwala na zakup odpowiedniej ilości farby w zależności od naszych potrzeb.JEDYNKA® DO DREWNA I METALU dostępna jest w dwóch stopniach połysku – mat i połysk – oraz aż w 17 gotowych barwach: biały, kość słoniowa, pomarańczowy pastelowy, czerwony jasny, brązowy, zielony jasny, seledynowy, popielaty, szary jasny, czarny, błękitny, orzech jasny, kremowy, mahoń, niebieski oraz żółty jasny.

JEDYNKA® DO DREWNA I METALU tworzy powłoki odporne także na działanie warunków atmosferycznych, dlatego też można ją stosować do renowacji powierzchni na zewnątrz budynków, np. ram okiennych.

Od września br. produkt dostępny jest w nowych opakowaniach, na których znajduje się praktyczny instruktaż stosowania.
Chemia budowlana - JEDYNKA® do drewna i metalu
JEDYNKA® DO DREWNA I METALU
Stopień połysku: mat, połysk;
Kolorystyka: biały + 16 gotowych kolorów;
Wydajność do 14 m² / l;
Czas schnięcia: ok. 12 h;
Opakowanie: 0,4 l; 0,9 l; 2,5; 5 l; (10 l – tylko biały i czarny);
Cena: 13,07 zł / 0,9 l;
(cena dla emalii w kolorze białym z połyskiem).

Atuty produktu:
• łagodny zapach;
• trwałe kolory;
• szybkie schnięcie;
• trwałość powłoki;
• odporność na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Autor: Jedynka - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.5)

 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt