chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » betony » Czym pomalować sufit

Czym pomalować sufit

14.03.2012
Malowanie sufitu wbrew pozorom nie jest taką prostą sprawą. Wiedzą o tym szczególnie Ci, którzy mają za sobą pomalowany już niejeden sufit. Sufit jest zmorą, nawet profesjonalnych malarzy. Widać na nim ślady wałka i pędzla, przematowienia, a także niedomalowane powierzchnie. Żeby tego uniknąć, trzeba wybrać odpowiednią i „doświadczoną” farbę.

Chemia budowlana - Czym pomalować sufit
O czym powinniśmy pamiętać malując sufit? Przede wszystkim powinien być dobrze przygotowany do malowania. Czysta powierzchnia, pozbawiona kurzu i tłuszczu o wiele łatwiej się maluje i pozwala na osiągnięcie efektu. Piękny sufit uzyskamy dzięki zagruntowaniu oraz pomalowaniu go farbą do tego przeznaczoną.
Producent szwedzkich farb SCALA poleca do malowania sufitów, lateksową farbę Scala Ceiling Paint 02, która posiada doskonałą przyczepność do podłoża i bardzo dobrą siłę krycia. Te właściwości są szczególnie istotne w przypadku malowania poziomych powierzchni. Specjalna receptura oraz wydłużony czas schnięcia farby eliminuje „efekt przematowień”, a matowy stopień połysku minimalizuje niedoskonałości podłoża. Tiksotropowa (niekapiąca) receptura zapewnia niebywały komfort w czasie malowania, co jest dodatkową zaletą tej farby.
- Na potwierdzenie walorów użytkowych Scala Ceiling Paint 02 należy dodać, że jest ona najchętniej kupowaną farbą sufitową w Szwecji – mówi Paweł Garbat, Brand Manager Farb Scala w Polsce.
Przeczytaj również: Pomaluj świat dziecka z Beckers
REKLAMA:


Chemia budowlana - Czym pomalować sufit
SCALA Ceiling Paint 02 to doskonała jakość przy optymalnej cenie.

cena: 12,20 zł netto/1L, wydajność: 12 m2/ 1 L, opakowania: 3 i 10 litrowe.

Autor: - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2024 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt