chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » betony » ALPOL AG 704 grunt do chłonnych podłoży bezbarwny

ALPOL AG 704 grunt do chłonnych podłoży bezbarwny

27.06.2007
Alpol Gips producent profesjonalnych materiałów chemii budowlanej wprowadził na rynek innowacyjny grunt do podłoży chłonnych.

Chemia budowlana - ALPOL AG 704 grunt do chłonnych podłoży bezbarwny
Grunt ALPOL AG 704 przeznaczony jest do wzmacniania oraz zmniejszania i wyrównywania chłonności podłoży. Zalecany do stosowania pod gładzie gipsowe ALPOL wewnątrz i na zewnątrz budynków. Grunt stosuje się na powierzchnie betonowe i cementowe, tynki wapienne, cementowo-wapienne i gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe i inne elementy gipsowe. Przed zastosowaniem należy oczyścić podłoże, które powinno być suche, zwarte i nośne oraz wolne od kurzu i zatłuszczeń. Słabo związane fragmenty powłok malarskich lub tynków powinny być usunięte, a ubytki uzupełnione materiałem odpowiednio dobranym do podłoża. W przypadku nowych tynków należy zachować przynajmniej 2 tygodniowy okres sezonowania.
REKLAMA:


Źródło: Alpol


Autor: PIOTROWICE II - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt