chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » betony » Akrylowy tynk elewacyjny Stolit

Akrylowy tynk elewacyjny Stolit

14.12.2011
Akrylowy tynk elewacyjny Stolit stał się jeszcze lepszy - zarówno wizualnie, jak i technologicznie. Stolit uważany jest za najlepiej sprzedający się tynk elewacyjny w postaci pasty na świecie. Nic dziwnego, ponieważ to materiał gotowy do użycia, łatwy w aplikacji, ma szeroki zakres zastosowań i możliwości modelowania, a przy tym jest długowieczny.

Chemia budowlana - Akrylowy tynk elewacyjny Stolit
REKLAMA:


Firma Sto ponownie zoptymalizowała jego właściwości, dostosowując je do zmieniających się wymagań wynikających z praktyki - podobnie jak wszystkie inne produkty Sto, Stolit stale się rozwija. To w równej mierze zasługa badań rozwojowych, know-how, doświadczenia w stosowaniu technologii, jak i opinii klientów.
Nowy Stolit pozwala zmniejszyć nakład pracy przy jego stosowaniu i uzyskać bardziej jednolitą strukturę. Wydłużenie czasu obróbki ułatwia zadanie przy cieplejszej pogodzie lub lekko porowatym podłożu, zwłaszcza dla większych powierzchni ścian.

Najnowsze technologie zabezpieczające przed działaniem alg i grzybów chronią środowisko, a jednocześnie mają przedłużone działanie.

Chemia budowlana - Akrylowy tynk elewacyjny Stolit
Także silikonowy tynk StoSilco został poddany optymalizacji w laboratoriach Sto - dotyczy to zwłaszcza poprawy paroprzepuszczalności. Dzięki niezwykle wysokiej zawartości żywicy silikonowej w przypadku StoSilco dyfuzja pary wodnej odpowiada klasie V1 - to najlepsza kategoria zgodnie z obowiązującą normą EN 1062-1.

Chemia budowlana - Akrylowy tynk elewacyjny Stolit

Stolit w skrócie


- Wysoka elastyczność
- Wysoka przepuszczalność pary wodnej
- Wysoka odporność na działanie alg i grzybów
- Wysoka stabilność kolorów
- Biały i barwiony w całym zakresie systemu StoColor
- Dostępne faktury: baranek, żłobiona i modelowana

Źródło: Sto
Autor: Sto - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt