chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » betony » System FOVEO TECH S2 z Tynkiem Akrylowym TA 11

System FOVEO TECH S2 z Tynkiem Akrylowym TA 11

12.07.2011
Elewacje budynków narażone są na różnego typu zagrożenia. Jednym z czynników przyczyniających się do niszczenia fasad jest wilgoć. Jej zbyt duża kumulacja przyczynia się m.in. do powstawania ognisk korozji biologicznej – pojawienia się i rozwoju zarodników alg i grzybów pleśniowych. Zarażona elewacja dodatkowo traci walory estetyczne.

Chemia budowlana - System FOVEO TECH S2 z Tynkiem Akrylowym TA 11
Aby uniknąć tego typu problemów konieczne jest zastosowanie odpowiedniej wyprawy tynkarskiej, np. Tynku Akrylowego TA 11 marki FOVEO TECH.
REKLAMA:


Elementem wyróżniającym Tynk Akrylowy TA 11 spośród produktów dostępnych na rynku, jest zawarta w jego składzie żywica woskowa. Charakteryzuje się ona wysoką hydrofobowością, zapobiegając wnikaniu wilgoci w strukturę podłoża i nadmiernemu nasiąkaniu tynku.

Dodatkowo tynk wyposażony jest w dwa układy biobójcze (BioCare Technology). Pierwszy z nich chroni tynk w czasie magazynowania, natomiast drugi działa po nałożeniu tynku na elewację, chroniąc ją długo i skutecznie.

Chemia budowlana - System FOVEO TECH S2 z Tynkiem Akrylowym TA 11
Przeczytaj również: Prawidłowe wykończenie elewacji
Autor: Foveo Tech - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4)

 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt