chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » betony » KEIM Concretal®-Black

KEIM Concretal®-Black

21.02.2019
Elegancki czarny wyrażony w pięciu ekspresywnych tonach

Chemia budowlana - Fot. Keim
Fot. Keim

Czerń to kolor absolutny. Czerń to kolor estetyczny. Czerń to kolor silny, elegancki i nieco dramatyczny. Czerń na budynku prowokuje, bo rzuca wyzwanie dotychczasowym standardom w malowaniu. Czarne elewacje wchodzą przebojem do naszego otoczenia i są wyrazem naszych czasów - stanowią bardzo indywidulany i mocny akcent. Taka elewacja charakteryzuje się wyjątkową jednorodnością. Czerń absorbuje cienie, zmniejsza plastyczność i sprawia, że ​​"grube" ściany czy elementy wydają się wizualnie cieńsze - jest to pożądana cecha w czasach "ciężkich" struktur ściennych. Czerń jako kolor ponadczasowy, a jednocześnie nowoczesny, doskonale kontrastuje z szablonową bielą.

KEIM Concretal-Black, najnowsza farba zolowo-krzemianowa do betonu, zawiera całkowicie światłoodporne i odporne na promieniowanie UV pigmenty, oraz w sposób unikatowy wpisuje się w geometryczny język współczesnej architektury. Przedstawiamy pięć indywidualnych i mocnych odcieni czerni inspirowanych naturą:
- PURITY – Reines Schwarz, puristisch, dramatisch und mit einer graphischen Wirkung, der man sich nur schwer entziehen kann.
- PEARL – Edles Schwarz mit blauem Akzent, inspiriert durch die dunklen Perlen aus der Tiefe des Ozeans.
- AURORA – Schwarz mit dem harmonischen Rot der aufgehenden Sonne.
- FOREST – Sattes Schwarz mit einem Hauch Grün, mystisch wie die tannenreiche Landschaft des Schwarzwalds.
- ECLIPSE – Tiefschwarz, zart akzentuiert mit strahlend hellen Gelbnuancen.
Autor: KEIM - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.7)

 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt