chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » betony » POZMUR 117 i BETON B-30 446 od firmy Kreisel

POZMUR 117 i BETON B-30 446 od firmy Kreisel

24.07.2017
Ofertę firmy KREISEL uzupełniło kilka specjalistycznych zapraw budowlanych. Do grupy zapraw murarskich dołączył POZMUR 117, a grupa jastrychów wzbogaciła się o BETON B-30 446.

Chemia budowlana - Fot. Kreisel
Fot. Kreisel

Opis produktów:


POZMUR 117 to specjalistyczna zaprawa murarska o wytrzymałości na ściskanie sięgającej aż 15MPa. Idealnie sprawdza się w przypadku murowania ścian fundamentowych oraz konstrukcyjnych. Przeznaczona przede wszystkim do murowania bloczków betonowych, a także cegieł, szczególnie tych wymagających od zaprawy wysokich wytrzymałości mechanicznych. Po stwardnieniu jest wodo- i mrozoodporna, do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, do konstrukcji murowych pod ziemnych jak i nad ziemnych. Obecnie oprócz tej zaprawy, dostępne są już na rynku: zaprawa murarska POZMUR 116 o wytrzymałości 10MPa na ściskanie i podstawowa zaprawa murarska POZMUR 115 o wytrzymałości 5MPa.

BETON B-30 446 jak sama nazwa wskazuje jest suchą mieszanką, która po stwardnieniu osiąga nawet 30MPa wytrzymałości na ściskanie. Produkt ten idealnie sprawdza się podczas licznych prac na budowie, ale także przy remontach domów, mieszkań oraz drobnych prac w ogrodzie. Zaprawą tą można zakotwić słupki ogrodzeniowe, wylać drobne elementy betonowe, naprawić wylewkę betonową, czy też przygotować jastrych cementowy. Beton B-30 wykorzystywany jako podkład podłogowy można stosować przy warstwach związanych z podłożem, na warstwie rozdzielczej, jak również w systemach ogrzewania podłogowego. Może być stosowany na balkonie i tarasie, znajdzie też zastosowanie w ogrodzie, np. przy wykonywaniu fundamentów pod architekturę ogrodową, np. pod grilla, wiatę garażową, altanę. Po stwardnieniu jest wodo- i mrozoodporny.

Autor: Kreisel - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3)

 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt