chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » betony » Szybki i sprawny remont

Szybki i sprawny remont

17.05.2017
W dzisiejszych czasach ważnym czynnikiem decydującym o wyborze produktu jest możliwość szybkiego wykonywania prac remontowych, jak:

- ekspresowe wykonanie posadzki, tak aby po kilku godzinach ze spokojem na nią wejść,
- szybka naprawa podłoża, tak aby przystąpić do prac wykończeniowych.
Chemia budowlana - Fot. Kreisel
Fot. Kreisel

Czas to dziś jeden z elementów, dzięki którym realnie możemy zaoszczędzić pieniądze. Przy szybkich naprawach podłoża betonowego (ścian i podłóg) sprawdzi się doskonale tegoroczna nowość w ofercie: SZYBKI BETON B-30 445. Na naprawiany element można wchodzić już po 2 godzinach od wykonania naprawy.

SZYBKI BETON B-30 sprawdzi się także w pracach w ogrodzie do błyskawicznego montażu słupków ogrodzeniowych. Produkt przy temperaturze 20˚C już po 15 minutach twardnieje, powodując, że montowany słupek jest bardzo szybko stabilny. Produktu nie trzeba mieszać z wodą wystarczy po wsypaniu do dołka montażowego zrosić go wodą z konewki, a proces hydratacji cementu załatwi resztę. Unikniemy wtedy uciążliwego mieszania z wodą. Po kilku godzinach słupek ogrodzeniowy jest tak stabilny, że można rozpocząć montaż siatki ogrodzeniowej.
REKLAMA:


B-30 można wykorzystać także do wykonywania różnych drobnych elementów betonowych, fundamentów, szybkowiążących podsypek pod krawężniki, oporniki. Zaprawa ta nadaje się także do wykonywania wylewek związanych z podłożem, na warstwie rozdzielczej czy na warstwie termoizolacji (podłogi pływające). Szczególnie polecany jest do miejsc, gdzie szybkość wiązania ma szczególne znaczenie (korytarze, przejścia itp.). Zaprawa ta idealnie nadaje się do takich miejsc jak tarasy i balkony. Dalsze prace takie jak przyklejanie płytek na wykonanym podłożu można wykonać już po 24godz. (temperatura 20˚C). Wytrzymałość na ściskanie po 7dniach wynosi >20 MPa, a po 28 dniach: >30MPa. Uzupełnieniem tego produktu będzie klej do płytek EXPRESS 106. Oprócz tego, że szybko wykonamy podkład podłogowy, dodatkowo szybko przykleimy płytki. Klej ten jest elastyczny, a więc będzie nadawać się na ogrzewanie podłogowe, tarasy i balkony oraz do dużych formatów płytek. Dzięki niemu wejście na wykonywaną posadzkę ceramiczną możliwe jest już po 4 godzinach. Po tym czasie wykonamy także fugowanie płytek.

Autor: Kreisel - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt