chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Betony Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
str. główna » betony » Szybki BETON B-30 od Kreisel

Szybki BETON B-30 od Kreisel

06.04.2017
Prace budowlane w ogrodzie i najbliższym otoczeniu domu możemy z powodzeniem wykonać sami. Używając do ich wykonania SZYBKIEGO BETONU B-30, będziemy potrzebowali jedynie najprostszych narzędzi i konewki z wodą.

Chemia budowlana - Fot. Kreisel
Fot. Kreisel

Opis produktu:


- dzięki unikalnej formule produkt nie wymaga mieszania, wystarczy zalać go odpowiednia ilością wody i pozostawić do stwardnienia. Świetnie nadaje się do wszelkich drobnych robót w ogrodzie wymagających szybkiego i solidnego wiązania. Jest wskazany przy montażu i kotwieniu elementów, takich jak parasole, słupki ogrodzeniowe oraz przy wykonywaniu fundamentów pod altanki, murki, kwietniki itp. Gwarantuje pewność wykonania i oszczędność czasu. Na obciążany element można wchodzić już po 2 godzinach.

- nadaje się także do wykonywania wylewek związanych z podłożem, na warstwie rozdzielczej, czy termoizolacji (podłogi pływające) oraz warstw wyrównujących i naprawczych powierzchnie betonowe. Polecany jest do miejsc, gdzie szybkość wiązania ma szczególne znaczenie (korytarze, przejścia itp.). Zaprawa ta idealnie sprawdzi się również do prac naprawczych na tarasach i balkonach.
Przeczytaj również: Baumit Duo Beton
REKLAMA:


Dane techniczne:


Przeznaczenie: błyskawiczny montaż i kotwienie słupków ogrodzeniowych, wykonywanie różnych elementów betonowych, szybka naprawa podłoży betonowych,
Początek wiązania: 15 min (temperatura 20˚C),
Lekkie obciążenia: 2godz. (temperatura 20˚C),
Stabilność słupków: 2godz. (temperatura 20˚C),
Możliwość wchodzenia: 2godz. (temperatura 20˚C),
Dalsze prace: 24godz. (temperatura 20˚C),
Obciążenia użytkowe: 24godz. (temperatura 20˚C),
Uziarnienie: do 2,5mm,
Wytrzymałość na ściskanie: >30MPa,
Przyczepność do betonu: >0,8MPa,
Zużycie: ok. 20kg/1cm/1m²,
Dokument odniesienia: PN-EN 1504-3:2006,
Opakowanie: 25 kg.

Autor: Kreisel - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

 
Jesteś w dziale:

Betony

Nowości produktowe
Czytaj także
Akcesoria i narzędzia
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt