chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Balkony i tarasy - czytelnia

Czytaj więcej chemia budowlana - Profesjonalne klejenie płytek ceramicznych
sposób wyświetlania:
Balkony i tarasy - poradnik

Odpowiednia izolacja podłoża to bezpieczeństwo trwałości tarasu na długie lata. Dlaczego warto zadbać o nią przed położeniem desek drewnianych lub kompozytowych. Jakie są konsekwencje braku izolacji? Odpowiadamy na najbardziej nurtujące pytania.

Gruntowne czyszczenie, malowanie i kilka aranżacyjnych pomysłów sprawią, że balkon będzie odnowiony. Podpowiadamy jak to zrobić?

Ekspert marki Sopro Polska podpowie, czym kierować się podczas wyboru zaprawy fugowej do zastosowania na zewnątrz.

Prezentujemy instrukcję wykonania tarasu z zastosowaniem rozwiązania systemowego firmy Sopro.

Jakich środków używać do pielęgnacji desek, kiedy najlepiej wykonywać czynności renowacyjne i jak zachować kolor tarasu na dłużej?

W celu przeprowadzenia właściwej renowacji i uszczelnienia balkonu Remmers proponuje naprawę żelbetowych płyt wspornikowych oraz wykonanie warstwy spadkowej zaprawami systemu Betofix

Podczas projektowania oraz prac wykonawczych na balkonach, tarasach i loggiach należy wykazać się szczególną starannością zarówno w pracy, jak i w doborze materiałów oraz postępować zgodnie z prawidłowymi zaleceniami technicznymi

Balkony, podobnie jak tarasy, narażone są na wiele niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Klejenie okładzin ceramicznych na tarasach, nad pomieszczeniami ogrzewanymi z zastosowaniem jastrychu drenażowego

Jeszcze do niedawna możliwości stosowania ceramicznych okładzin wielkoformatowych były ograniczone tylko do wnętrz, najlepiej mieszkalnych.

Decydując się na renowację lub modernizację balkonu, kluczowym etapem prac jest ocena stanu płyty balkonowej i nośnych elementów budowlanych. Wpływ czynników atmosferycznych podczas wieloletniej eksploatacji, błędy wykonawcze oraz przyczyny związane z technologią produkcji mogą prowadzić do pękania i odspajania się betonu w konstrukcjach płyt wspornikowych, parapetów czy balustrad.

Zabieramy się do położenia płytek na balkonie. Co nas czeka?

Montaż okładziny ceramicznej lub kamiennej to końcowy etap prac budowlanych.

Na powierzchni tarasów i balkonów nieustannie powstają naprężenia, wywołane różną rozszerzalnością cieplną okładziny i podłoża.

Co jest najbardziej destrukcyjne dla balkonów i tarasów?
Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt