chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa

Balkony i tarasy - czytelnia

Czytaj więcej chemia budowlana - Jak właściwie pielęgnować drewno?
sposób wyświetlania:
Balkony i tarasy - nowości produktowe

Piękno oraz ochronę meblom ogrodowym i innym elementom wykończenia czy wyposażenia balkonów i tarasów nadadzą nowe produkty marki VIDARON – Olej do Mebli oraz Olej do Tarasów.

Nowy produkt Tikkurila Valtti Plus Terrace Oil sprawi, że ciepłe wieczory z książką w ręku czy śniadania na tarasie będą jeszcze przyjemniejsze. Dostępny w trzech gotowych kolorach: brązowym, szarym i czarnym będzie zdobił drewno wokół domu, skutecznie zabezpieczając je przed brudem czy wilgocią.

Innowacyjna technologa żelu krzemianowego. GEOFLEX BIAŁY to dostosowanie konsystencji kleju do indywidualnych preferencji wykonawcy i potrzeb wynikających z konkretnego zastosowania, poprzez dozowanie wody w zakresie znacznie szerszym niż w przypadku klejów tradycyjnych.

V33 Polska wprowadza na rynek produkt, który łączy w sobie zalety farby, lakieru i nowoczesnej lazury. Dzięki unikatowej formule Renowacja Tarasy & Elewacje sprawdzi się zarówno na powierzchniach poziomych jaki i pionowych.

Niemiecka marka Ultrament wprowadziła do swojej oferty nowość hydroizolację wydajną, szybkoschnącą masę uszczelniającą, dedykowaną do aplikacji pod deski drewniane, kompozytowe i elewacyjne. Nowa receptura tworzy szczelną, bezszwową izolację przeciwwodną i przeciwwilgociową, chroniącą powierzchnie przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, wysokimi temperaturami, mrozami, a także procesami starzenia.

System GreinStone to nowoczesne, trwałe rozwiązanie, będące alternatywą dla płytek ceramicznych, czy desek kompozytowych, można go zastosować na tarasy, balkony, czy schody.

W pomieszczeniach „mokrych”, na balkonach czy tarasach jednymi z największych zagrożeń są woda i wilgoć. To one sprawiają, że na podłożach może dojść do korozji mikrobiologicznej i do niszczenia powierzchni. Ważnym zabezpieczeniem będzie użycie uszczelniającej masy hydroizolacyjnej.

Marka Astex wprowadza na rynek nowość - jastrych samorozlewny 20-100 mm.

CEKOL ZU-2 jest zaprawą do wykonywania izolacji wodoszczelnych na tarasach, balkonach, w basenach kąpielowych, pod ...

Zaprawa uszczelniająca jednoskładnikowa - CEKOL ZU-1 to kolejny produkt polecany przez markę Cekol.

Solidnie wykonany balkon lub taras powinien pełnić nie tylko funkcję rekreacyjną, ale również dekoracyjną domu

Marka Sadolin wprowadziła na polski rynek nowy impregnat dekoracyjny do drewna ogrodowego – Sadolin Garden. Ten nowoczesny preparat umożliwi łatwą i szybką dekorację drewnianych nieoszlifowanych powierzchni w ogrodach.

Firma Sopro Polska, poszerza ofertę systemowych rozwiązań do reperacji i wykończenia balkonów i tarasów o nowy okapnik Sopro OBP 278.Okapnik prosty Sopro OBP 278 stanowi element kompleksowego systemu balkonowo-tarasowego Sopro.

Ciepłe poranki, popołudnia skąpane w słońcu, przyjemnie orzeźwiające wieczory - nadchodzące letnie dni to idealny czas, by spędzić wolne chwile w swoim wypielęgnowanym ogrodzie czy też na tarasie. Jednak, aby miejsca te mogły cieszyć nasze oko i zachwycać zaproszonych gości, należy o nie odpowiednio zadbać.
1
2345678następna »
« poprzednia
Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2018 chemia budowlana .info
partnerzy | reklama | newsletter | kontakt