chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Wysokoelastyczny klej żelowy ATLAS GEOFLEX C2TE

Wysokoelastyczny klej żelowy ATLAS GEOFLEX C2TE

21.04.2016
Innowacyjna technologia żelu krzemianowego oraz specjalna mieszanina cementów w kleju ATLAS GEOFLEX pozwala na jego pełne dopasowanie do wymagań realizacji oraz zwiększenie wydajności i jakości pracy:

Chemia budowlana - Fot. Atlas
Fot. Atlas

Wykorzystanie technologii żelu krzemianowego to następujące korzyści:


- możliwość przyklejenia okładzin każdego typu, zarówno nasiąkliwych jak i nienasiąkliwych,
- możliwość optymalnego dostosowania konsystencji kleju do indywidualnych preferencji wykonawcy i potrzeb wynikających z konkretnego zastosowania, poprzez dozowanie wody w zakresie znacznie szerszym niż w przypadku klejów tradycyjnych,
- uzyskanie pełnego rozpływu kleju pod płytami, co poprawia przyczepność i trwałość zamocowania, szczególnie w zastosowaniach zewnętrznych.
- bezpieczne przyklejanie okładzin na podłożach narażonych na bezpośrednie nasłonecznienie, zarówno w trakcie prac glazurniczych, jak i podczas wiązania kleju (np. na balkonach, tarasach, itp.).

Właściwości


ATLAS GEOFLEX produkowany jest w postaci suchej mieszanki najwyższej jakości spoiwa cementowego, kruszyw oraz specjalnie dobranych środków modyfikujących: naturalnych i syntetycznych. Szeroki zakres grubości warstwy kleju (2-15 mm) pozwala na:
- cienkowarstwowe przyklejenie okładzin na równym podłożu,
- cienkowarstwowe przyklejanie okładzin na nierównym podłożu, poprzedzone szpachlowaniem wyrównującym,
- grubowarstwowe przyklejanie okładzin na nierównym podłożu, bez konieczności szpachlowania wyrównawczego.
Zerowy spływ okładziny daje możliwość klejenia okładziny „od góry”,bez konieczności jej podparcia na etapie montażu.
REKLAMA:


Możliwość wchodzenia na okładzinę i spoinowania jej już po 12 godzinach z uwagi na przyspieszony proces wiązania i wysychania zaprawy pod płytką.

Przeznaczenie


Przyklejanie okładzin ceramicznych i kamiennych. Przyklejanie okładzin małego, średniego i dużego formatu do okładzin ceramicznych i kamiennych zerowy spływ lub pełen rozpływ pod płytką wejście na okładzinę i spoinowanie już po 12 godzinach do szpachlowania, klejenia cienko- i grubowarstwowego na trudne podłoża, w tym beton, lastryko, stare płytki i OSB, na tarasy i balkony.

Opakowanie foliowe - trwałe i nowoczesne. Oznacza mniej zabrudzeń, brak uszkodzeń w transporcie i ochronę przed zawilgoceniem.
Przeczytaj również: Klej do ceramiki SKAŁA KME
Autor: Atlas - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt