chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Montaż drzwi i okien w zimę

Montaż drzwi i okien w zimę

27.10.2009
W sezonie zimowym wielu producentów okien stosuje dodatkowe promocje i obniżki cen zachęcające do dokonywania zakupów. Wymiana stolarki w tym czasie staje się opłacalna, a warunki jakie należy przy tym spełnić nie są wygórowane. Wystarczy do montażu zastosować specjalne zimowe wersje pian Tytan Professional O2.

Chemia budowlana - Piana pistoletowa Tytan Professional O2 65 zimowa
Piana pistoletowa Tytan Professional O2 65 zimowa
Zbliżająca się wielkimi krokami zima może zaskoczyć opieszałych wykonawców. Brak zamontowanych drzwi i okien sprawia, że śnieg i deszcz nawiewane są do wnętrza budynku, co powoduje niszczenie przegród budowlanych pod wpływem wilgoci i mrozu. Dlatego warto za wszelką cenę zapobiec kosztownym stratom niezwłocznie zamykając budynek. Jednak duża ilość opadów, dobowe znaczne wahania temperatur i lokalne przymrozki wpływają negatywnie także na skuteczność działania chemii budowlanej. Większość pian letnich zachowuje swoje parametry i właściwości w temperaturach od +5 do +25 stopni C. Do prac w trudnych warunkach idealnym rozwiązaniem są zimowe piany Tytan Professional O2, których można używać już w temperaturze od -10° C (temperatura puszki przy pianach pistoletowych to -5°C).
REKLAMA:


Piana pistoletowa Tytan Professional O2 65 w wersji zimowej – z myślą o specjalistach


Najwyższa wydajność przy najniższej post-ekspansji to cechy charakteryzujące Pianę pistoletową Tytan Professional O2 65 zimową. Jednorodna struktura piany oraz wyjątkowa gęstość gwarantują łatwość aplikacji, a zarazem trwałość montażu. W temperaturze +20˚C z pojemnika o wsadzie 750ml możemy uzyskać do 65 litrów materiału, co stanowi nawet do 40% więcej niż w przypadku innych tego typu środków. W temperaturze 0˚C wydajność nadal jest wysoka i może wynosić do 50 litrów! Niski przyrost objętości umożliwia precyzyjną obróbkę, a także zapobiega niepotrzebnej utracie materiału i wypaczaniu wstawianych ościeżnic. Wstępną obróbkę można wykonać już po 25 min po nałożeniu, zimą – po około godzinie! Znaczne skrócenie czasu pracy ma ogromne znaczenie w sytuacji krótszych, zimowych dni. Wyjątkowe właściwości termoizolacyjne i akustyczne gwarantują najwyższą szczelność okien i drzwi.

Chemia budowlana - Piana montażowa Tytan Professional O2 zimowa
Piana montażowa Tytan Professional O2 zimowa

Piana montażowa Tytan Professional O2 w wersji zimowej – samodzielne uszczelnianie stolarki okiennej


Przed nadejściem sezonu grzewczego wiele osób decyduje się na uszczelnianie lub wymianę okien. Taka inwestycja redukuje nakłady finansowe przeznaczane na ogrzewanie mieszkania. Ci, którzy spóźnili się z rozpoczęciem remontu nie muszą odkładać go do przyszłego roku. Piana montażowa Tytan Professional O2 w wersji zimowej umożliwia pracę w niskich temperaturach ze względu na szeroki zakres temperatur - jest gotowa do użycia już przy -10˚C. (temperatura puszki przy pianach wężykowych to 0°C). Prostota aplikacji umożliwia dokonywanie zarówno mniejszych uzupełnień ubytków, jak i większych prac budowlanych. Piana tworzy doskonałą izolację termiczną i akustyczną zapewniając ciepło i spokój domowego ogniska.

Gdy przy pracach montażowo - uszczelnieniowych zostaniemy zaskoczeni przez jesienno-zimową aurę, warto sięgnąć po produkty przystosowane do tego typu warunków. Zimowe wersje pian uszczelniających Tytan Professional O2 umożliwiają kontynuację prac nawet w temperaturach ujemnych, zachowując jednocześnie najwyższe parametry jakości.

Producent: Selena SA
Piana pistoletowa O2 65 zimowa 750 ml, cena: 20,26 zł netto;
Piana montażowa O2 zimowa 750 ml, cena: 16,30 zł netto;
Piana montażowa O2 zimowa 500 ml, cena: 13,09 zł netto.
Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.5)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt