chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Jak impregnować okładziny kamienne?

Jak impregnować okładziny kamienne?

06.05.2015
Biorąc pod uwagę, że mury ceglane okładziny kamienne czy tynki narażone są na oddziaływanie wilgoci i innych niepożądanych czynników należy pamiętać o ich zaimpregnowaniu.

Chemia budowlana -  Bolix
Bolix
Silikonowy preparat Bolix BIK to rozwiązanie stworzone do impregnacji powierzchni narażonych na szkodliwe działanie wilgoci i wody opadowej. Używany zarówno na pionowych, jak i poziomych podłożach, zapewnia im elegancki, matowy efekt krycia, nie zmieniając przy tym koloru konserwowanych okładzin. Co więcej, skutecznie ogranicza możliwość wystąpienia na nich plam i wykwitów solnych.

Dzięki wysokiej hydrofobowości Bolix BIK z powodzeniem zabezpiecza przed wilgocią takie elementy wykończenia, jak mineralne wyprawy tynkarskie, zewnętrzne okładziny kamienne, mury z cegły i betonu oraz fugi w kamiennych płytkach. Znakomicie sprawdza się na bardzo chłonnych podłożach – zalecane jest tu nałożenie dwóch warstw. Preparat impregnujący to sposób na zapewnienie atrakcyjnego, trwałego wykończenia elewacji i nie tylko.

REKLAMA:


Źródło: Bolix

Autor: Bolix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.2)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt