chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Mata uszczelniająco-odcinająca Sopro AEB®

Mata uszczelniająco-odcinająca Sopro AEB®

20.11.2014
Producent chemii budowlanej, firma Sopro Polska, poszerza swoją ofertę systemowych rozwiązań do wykonywania trwałych i niezawodnych uszczelnień w pomieszczeniach mokrych i wilgotnych o nową matę uszczelniająco-odcinającą Sopro AEB®.

Chemia budowlana -  Fot. Sopro
Fot. Sopro
Nazwa: Sopro AEB® (640) Mata uszczelniająco-odcinająca

Opis: Cienkowarstwowa, wodoszczelna i wodoodporna, mostkująca rysy mata uszczelniająco-odcinająco Sopro AEB® stanowi niezawodne i elastyczne uszczelnienie oraz tworzy warstwę redukującą naprężenia na powierzchni ścian i podłóg pod okładziny z płytek i płyt ceramicznych oraz kamienia naturalnego w łazienkach, natryskach i pomieszczeniach mokrych. Produkt jest szczególnie zalecany jako szybki wariant uszczelnienia do zastosowania w terminowych pracach budowlanych.

REKLAMA:


Mata uszczelniająco-odcinająca Sopro AEB® wykonana jest z odpornej na rozdarcia folii polipropylenowej, pokrytej dwustronnie specjalną warstwą z flizeliny, która zapewnia optymalną przyczepność maty do cementowych zapraw klejowych. Mata nadaje się do obszarów obciążonych wilgocią wg klas A i C zgodnie z listą uregulowań budowlanych niemieckiego nadzoru budowlanego (abP) oraz A0 zgodnie z instrukcją ZDB (Niemieckiego Związku Rzemiosł Budowlanych). Jest odporna na żrące działanie alkaliów, procesy starzenia i gnicia oraz oddziaływanie mikroorganizmów. Opatrzona jest praktyczną i wygodną w użyciu podziałką.

Sopro AEB® posiada licencję EMICODE® klasy EC1plus wg GEV. Oznacza to, że produkt nie wydziela toksycznych związków do otoczenia, a tym samym jest wyjątkowo bezpieczny dla środowiska i jego użytkowników.

Wymiary: szerokość 100 cm, długość 30 m, grubość ok. 0,4 mm

Zużycie: 1,00 – 1,05 m2/m2

Cena: ok 50 zł/m2

Producent: Sopro

Źródło: Sopro

Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0.3)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt