chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » TYTAN X-TREME - szpachla uszczelniająca

TYTAN X-TREME - szpachla uszczelniająca

17.11.2014
W połowie sierpnia Selena S.A. wprowadziła na rynek nową szpachlę uszczelniającą TYTAN X-TREME. Jednak fachowcy w branży budowlanej są zgodni, że właśnie teraz, w okresie jesienno–zimowym, zostanie poddana największej próbie. Wcześniej jej innowacyjne cechy i właściwości zostały zarekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, które jest członkiem Międzynarodowej Federacji Dekarskiej IFD.

Chemia budowlana -  Fot. Selena
Fot. Selena
- To pierwszy na rynku, tak elastyczny uszczelniacz dekarski, którego możemy używać przy zmiennej pogodzie. To dla nas spore ułatwienie przy prowadzonych inwestycjach. Wielokrotnie w branży budowlanej pogoda potrafiła pokrzyżować nam plany. Teraz możemy używać nawet przy stojącej wodzie uszczelniacza o wysokiej elastyczności i doskonałej przyczepność, a wszystko za sprawą nowej generacji syntetycznego kauczuku, który wzmocniony jest polimerowymi włóknami – mówi Krzysztof Wieteska, który w branży jest ponad 23 lata.

Nowy produkt Grupy SELENA, skutecznie mostkuje pęknięcia oraz wykazuje wyjątkową szczelność oraz przyczepność z podłożem. Największym walorem jest zdecydowanie ekstremalna elastyczność – szpachla wytrzymuje aż 1000 naprężeń 24 godziny na dobę. Można stosować ją w bardzo zróżnicowanej temperaturze, do nawet od -10 st. do +40 st. i zmiennych warunkach pogodowych, od deszczu, poprzez słońce i śnieg. Tworzy idealne złącze i uszczelnienie w łodziach oraz innych zastosowaniach wymagających odporności na stałe działanie wody. Specjaliści zrobią ze szpachli użytek do natychmiastowej naprawy dachów, rur, rynien, tarasów, kominów, itp. X-TREME zalecana jest głównie do obróbek blacharskich, ale też do bitumu.

REKLAMA:


Zalety:
-Trwale plastyczna
-Bezbarwna
-O podwyższonej przyczepności
-Trwale mostkuje pęknięcia
-Odporna na promienie UV i trudne warunki atmosferyczne oraz na pleśnie i grzyby
-Do stosowania: przy zmiennej pogodzie, w śniegu i deszczu oraz zastoinach wody, przy tem. od -10 st. C do +40 st. C

Zastosowanie: USZCZELNIANIE, WYPEŁNIANIE UBYTKÓW, NATYCHMIASTOWA NAPRAWA
-Obszary: dachy, rury, rynny, krawędzie dachów, kominów, tarasów itp.
-Do materiałów: papa, gonty, tynk, beton, stal, aluminium, miedz, drewno, szkło, twarde PVC oraz inne tworzywa sztuczne
-Rozprowadzać pędzlem przy mniejszych powierzchniach lub przy większych pacą
-Po utwardzeniu można malować
-Nie wymaga podkładu

Źródło: SELENA

Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0.7)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt