chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Taśma Bolix do hydroizolacji

Taśma Bolix do hydroizolacji

08.10.2014
W miejscach występowania szczelin dylatacyjnych, przy przejściach rurowych czy na połączeniach powierzchni poziomych z pionowymi… Taśma BOLIX HYDRO-TW zwiększa skuteczność hydroizolacji przy realizacji powłok przeciwwodnych.

Chemia budowlana -  Fot. Bolix
Fot. Bolix
BOLIX HYDRO-TW służy do wzmacniania miejsc krytycznych (np. połączeń powierzchni poziomych z pionowymi, szczelin dylatacyjnych, przejść rurowych etc.), przy wykonywaniu zabezpieczeń wodochronnych z mas hydroizolacyjnych. Taśmy można używać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Przeznaczona jest do zastosowań na tarasach, balkonach, loggiach, kuchniach i łazienkach.

Jako nośnik taśmy, wykorzystana została włóknina poliestrowa, co zapewnia całości bardzo dobrą, efektywną przyczepność z masą uszczelniającą, szczególnie podczas stosowania mas dwuskładnikowych. Materiał nie jest klejony, nie dochodzi do rozwarstwień pod wpływem wilgoci. Zalecane jest stosowanie produktu w miejscach, gdzie występują duże lub bardzo duże ruchy styku powierzchni (czyli tam, gdzie zmiany szerokości szczelin dylatacyjnych są średnie lub duże).
Autor: Bolix - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.4)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt