chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Sopro KMB 650 grubowarstwowa bitumiczna masa uszczelniająca 1-K

Sopro KMB 650 grubowarstwowa bitumiczna masa uszczelniająca 1-K

12.08.2014
Sopro, czołowy producent chemii budowlanej, z początkiem sierpnia poszerzył swoją ofertę produktów bitumicznych o nową, grubowarstwową masę uszczelniającą Sopro KMB 650.

Chemia budowlana - Sopro KMB 650, Fot. Sopro
Sopro KMB 650, Fot. Sopro
Sopro KMB 650 to grubowarstwowa, jednoskładnikowa, nie zawierająca rozpuszczalników powłoka na bazie wypełnionej polistyrenem i modyfikowanej polimerami emulsji bitumicznej, przeznaczona do wytwarzania elastycznych, mostkujących rysy uszczelnień budowlanych.

Masa uszczelniająca Sopro KMB 650 może być stosowana do uszczelnień budowli w obszarze styku z ziemią w celu ochrony przed działaniem wilgoci z gruntu i nie spiętrzającej się wody infiltracyjnej na płycie fundamentowej i na ścianach (zgodnie z niemiecką normą DIN 18195 cz. 4), przed wodą nie napierającą na powierzchniach posadzek i w pomieszczeniach mokrych, podlegających umiarkowanym obciążeniom (DIN 18195 cz. 5), jak i przed spiętrzającą się wodą infiltracyjną (DIN 18195 cz. 6).
REKLAMA:


Sopro KMB 650 może być także wykorzystana do poziomego uszczelnienia powierzchni posadzek w budownictwie mieszkaniowym oraz uszczelniania piwnic i niepodpiwniczonych budowli pod jastrychy. Produkt znajduje również zastosowanie przy klejeniu płyt ochronnych, drenażowych i izolacyjnych w obszarach poniżej gruntu.

Powłoka wykonana z użyciem Sopro KMB 650 charakteryzuje się dobrą przyczepnością do suchych i lekko wilgotnych podłoży. Po wyschnięciu jest elastyczna, wodoszczelna (odporność na deszcz osiąga już po ok. 7 godzinach) i odporna na działanie niskich i wysokich temperatur oraz powszechnie występujących w obszarze gruntu miejscowych wód agresywnych dla betonu.

Produkt jest gotowy do użycia i bardzo łatwy w obróbce. Może być nakładany kielnią, szpachlą, pacą metalową oraz odpowiednimi urządzeniami natryskowymi.Zużycie: 3,9 – 5,1 kg/m2 w zależności od rodzaju obciążeń wodą

Cena: 222 zł za pojemnik 30 l

Źródło: Sopro
Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.2)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt