chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Wodoszczelna membrana ochronna Codex HS 600 od firmy Uzin

Wodoszczelna membrana ochronna Codex HS 600 od firmy Uzin

24.06.2014
Stając przed zadaniem układania płytek ceramicznych, czy to w mieszkaniu czy obiekcie użytkowym, warto więc zwrócić uwagę na płynny, dyspersyjny preparat codex HS 600. Neutralny zapachowo produkt od renomowanej firmy Uzin rekomendowany jest do wykonywania uszczelnień w połączeniu z okładzinami z płytek ceramicznych wewnątrz budynków. Wysoka jakość produktu to gwarancja dobrze wykonanej hydroizolacji, która zachowując swoje właściwości przez długie lata, istotnie wpływa na trwałość położonej okładziny.

Chemia budowlana - Fot. Uzin
Fot. Uzin
Folia płynna codex HS 600 tworzy bowiem elastyczną powłokę kryjącą drobne rysy i pęknięcia, stanowi barierę przeciwwodną i wzmacnia podłoże. Jako materiał wodoszczelny i odkształcalny doskonale zdaje egzamin na wszelkiego typu powierzchniach mineralnych lub wrażliwych na działanie wilgoci takich, jak np. tynki wapienne, cementowe i gipsowe, a także na płytach gipsowo-kartonowych i gipsowych zbrojonych włóknem.

Chemia budowlana - Fot. Uzin
Fot. Uzin
Chemia budowlana - Fot. Uzin
Fot. Uzin


REKLAMA:


Źródło: Uzin

(MZ)

Autor: Uzin - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.7)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt