chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Klej wysokoelastyczny GEA736

Klej wysokoelastyczny GEA736

08.10.2009
Ukłonem w kierunku wykonawców poszukujących uniwersalnych rozwiązań jest dostępny w ramach nowej oferty Tytan Professional Mocny klej wysokoelastyczny GEA736. Produkt na bazie modyfikowanego cementu dzięki wysokiej elastyczności (klasa S2) i zwiększonej adhezji przyklei każdy rodzaj płytek do najbardziej wymagającego podłoża.

Chemia budowlana - Klej wysokoelastyczny GEA736

Gwarancja jakości


Zakup dobrej jakości płytek to tylko połowa sukcesu – należy jeszcze dobrać odpowiedni klej, kierując się przy tym rodzajem okładziny i charakterem podłoża. Mocny klej wysokoelastyczny GEA736 został wyprodukowany na bazie najwyższej jakości, idealnie zbalansowanych komponentów. Za gwarancją najlepszych parametrów przemawia fakt, że spełnia on najnowszą normę europejską PN - EN 12004:2008. Ze względu na zoptymalizowane cechy fizyko-chemiczne Mocny klej wysokoelastyczny GEA736 przejdzie test jakości w każdej sytuacji budowlanej. Ten profesjonalny produkt daje nam pewność, że kamienne płytki - nawet dużego formatu, nie będą się odspajać, zaś okładzina ceramiczna nie popęka.
Przeczytaj również: Zaprawa na TOP-ie
REKLAMA:


Elastyczny w każdej sytuacji


Wyprodukowany na bazie modyfikowanego cementu Mocny klej wysokoelastyczny GEA736 posiada optymalną plastyczność i zdolność do przenoszenia naprężeń powstających pomiędzy podłożem a okładziną. Dzięki temu zaprawa może być stosowana na mocno eksploatowanych podłożach (jak hale magazynowe, korytarze komunikacyjne) oraz na wszystkich powierzchniach ulegających zjawisku termorozszerzalności, - tarasy i balkony (na zewnątrz budynku) oraz na podłogach ogrzewanych (wewnątrz pomieszczeń). Sprawdza się także na wszystkich trudnych (odkształcalnych) i niestandardowych podkładach, jak płyty gipsowo-kartonowe czy płyty OSB. Klej posiada idealną przyczepność do wszystkich hydroizolacji. Nadaje się również do mocowania materiałów termoizolacyjnych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Ze względu na swoje parametry techniczne Mocny klej wysokoelastyczny GEA736 zaleca się na powierzchnie basenów, w halach magazynowych i sprzedażowych, łazienkach, łaźniach, kuchniach przemysłowych i domowych, na korytarzach w ciągach komunikacyjnych, itp.

Mocny ponad normę – łatwy w stosowaniu


Dzięki oryginalnej recepturze Mocny klej wysokoelastyczny GEA736 tworzy mocną i trwałą spoinę, co pozwala na przyklejanie płytek kamiennych – nawet o największych formatach. Za wysoką przyczepność zaprawy odpowiadają siły fizyczne - adhezji i kohezji. Te pierwsze umożliwiają dokładne przyleganie warstwy kleju do płytek, natomiast wzajemne oddziaływanie cząsteczek w strukturze spoiny wzmacnia jej trwałość. Im mocniejszy jest nacisk okładziny do warstwy kleju i podłoża, tym silniejszy efekt klejenia. Niski spływ oraz wydłużony czas otwarty kleju znacznie ułatwia prace wykończeniowe.
Mocny klej wysokoelastyczny GEA736 stosuje się w cienkowarstwowej metodzie przyklejania płytek, nanosząc go w dwóch warstwach za pomocą pacy zębatej. W przypadku podłóg mocno obciążonych (magazyny, tarasy, schody) zaleca się nakładanie produktu za pomocą metody kombinowanej - na płytki i podłoże tak, aby pasy kleju krzyżowały się pod kątem 90º.

Producent: Selena SA
Mocny klej wysokoelastyczny GEA736 cena netto: 69,75 zł/ 25 kg

Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(0)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt