chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Głęboko penetrujący impregnat do drewna Impregnat Extra od firmy Drewnochron

Głęboko penetrujący impregnat do drewna Impregnat Extra od firmy Drewnochron

06.05.2014
Popularny Impregnat Extra marki Drewnochron zapewnia pełną i skuteczną ochronę, zachowując jednocześnie naturalny rysunek drewna. Dzięki swoim właściwościom nie tylko zabezpiecza, ale również stanowi właściwy podkład pod lakier nawierzchniowy. W tym sezonie w jego palecie pojawiły się 4 nowe kolory.

Chemia budowlana - Fot. Drewnochron
Fot. Drewnochron
Impregnat Extra przeznaczony jest do ochrony i dekoracji przedmiotów drewnianych na zewnątrz pomieszczeń, takich jak: drzwi, okna, meble ogrodowe, boazerie zewnętrzne, altanki, domki letniskowe czy płoty. Chroni drewno przed działaniem czynników atmosferycznych, zapewnia skuteczną ochronę przed sinizną, grzybami domowymi i pleśniowymi, a także owadami. Można go stosować na drewnie z elementami metalowymi, takimi jak gwoździe i okucia, gdyż nie powoduje ich korozji. Impregnat nie tworzy trwałej powłoki zewnętrznej, dlatego zaleca się stosować dodatkowo preparaty dające zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Stosowany i aplikowany zgodnie z zasadami określonymi przez producenta gwarantuje ochronę drewna do 5 lat dla powierzchni pionowych. Należy jednak pamiętać, że impregnat barwny wymaga podkładu w postaci impregnatu bezbarwnego. Impregnat bezbarwny przeznaczony jest do zabezpieczania surowego drewna jako podkład pod dodatkowe zabezpieczenie, sam bowiem nie może być stosowany jako warstwa finalna.

Chemia budowlana - Fot. Drewnochron
Fot. Drewnochron
Chemia budowlana - Fot. Drewnochron
Fot. Drewnochron
Przeczytaj również: Sikkens Cetol HLS extra
Źródło: Drewnochron

(MZ)

REKLAMA:
Autor: Drewnochron - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.4)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt