chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Jednoskładnikowa zaprawa hydroizolacyjna Sopro DSF® 523

Jednoskładnikowa zaprawa hydroizolacyjna Sopro DSF® 523

05.05.2014
Urokliwe oczko wodne lub nawet niewielki basen, w którym można zanurzyć się w upalne dni, z pewnością są marzeniem niejednego właściciela ogrodu. Słoneczna pogoda sprzyja również opalaniu się na tarasach i balkonach, które szczególnie mocno narażone są na niszczące działanie wiosennych deszczy i zimowych mrozów. Wieloletnią trwałość i radość z użytkowania powierzchni ogrodowych zapewni uszczelniająca zaprawa elastyczna Sopro DSF® 523.

Chemia budowlana - Fot. Sopro
Fot. Sopro
Sopro DSF® 523 posiada wszystkie zalety zapraw dwuskładnikowych, nie będąc jednocześnie obciążona ich wadami. Produkt charakteryzuje się klasą elastyczności kilkukrotnie większą niż niektóre wersje zapraw dwuskładnikowych. Ponad 1.5 mm przykrycie rys przekracza wymagania stawiane uszczelnieniom tarasowo-balkonowym przez Instytut Techniki Budowlanej o ponad 100%. Poziom wodoszczelności, który zgodnie z normą niemieckiego nadzoru budowlanego produkt powinien osiągnąć po 28 dniach, Sopro DSF® 523 osiąga już po 7. Zaprawa może być nakładana w różnych konsystencjach wałkiem, pędzlem, pacą lub metodą natrysku. Dzięki temu wykonawcy nie muszą martwić się o dobór właściwych proporcji.

cena: 289zł brutto za worek 20kg(zużycie ok. 1,4 kg/m2 na 1 mm grubości warstwy).Źródło: Sopro

(G)

REKLAMA:Autor: Sopro - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.4)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt