chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Olej do tarasów WOOD OIL T firmy Renove

Olej do tarasów WOOD OIL T firmy Renove

29.04.2014
WOOD OIL T to nowa niezawodna formuła naturalnego oleju tungowego o jedwabistej powłoce do impregnacji drewna na zewnątrz. Podkreśla naturalne piękno drewna. Zapobiega szarzeniu, wysychaniu i pękaniu drewna. Głęboko wnika w drewno, skutecznie zabezpieczając je przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych: wodą, wilgocią, śniegiem. Odporny na promienie UV .

Chemia budowlana - Fot. Renove
Fot. Renove
Do impregnacji tarasów, altan, mebli, a także elewacji wykonanych z paneli sidingowych, z drewna krajowego i egzotycznego, twardego i miękkiego. Powierzchnie drewniane muszą być suche, czyste, wolne od kurzu i innych zabrudzeń. Wilgotność drewna nie powinna przekraczać 18%. Wilgotność powietrza od 40% - 60%. Przed użyciem wymieszać. Nakładać równomiernie przy użyciu wałka lub pędzla w temperaturze od 15 C do 25 C. Nie nakładać oleju, gdy istnieje ryzyko opadów deszczu w ciągu 24 h. Rozprowadzić nadmiar oleju a na bardziej chłonne miejsca dodać. Nakładać aż do nasycenia powierzchni.

Źródło: Renove(G)

REKLAMA:


Autor: Renove - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(2.7)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt