chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Akryl Malarski Tytan Professional marki Selena

Akryl Malarski Tytan Professional marki Selena

15.04.2014
Na rynku dostępny jest już Akryl Malarski Tytan Professional, nowość firmy Selena, który dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły sprawia, że po utwardzeniu, spoina imituje fakturę gładzi, a wypełniony ubytek nie różni się od podłoża. Produkt niemal natychmiast zyskał uznanie wykonawców i spotkał się z ich bardzo dobrym przyjęciem.

Chemia budowlana - For. Selena
For. Selena
Akryl Malarski to elastyczny uszczelniacz budowlany przeznaczony do wypełniania pęknięć, rys i szczelin w ścianach lub sufitach. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do powierzchni porowatych, takich jak. beton, tynk, cegła, drewno, płyty G-K. Produkt jest bezwonny i neutralny chemicznie.

Zastosowana w produkcie innowacyjna formuła ANTI STAIN FORMULA oraz ANTI CRACK FORMULA sprawia, że po utwardzeniu, spoina imituje fakturę gładzi, a wypełnienie nie różni się od podłoża. Dodatkowo utwardzona spoina daje się łatwo szlifować i malować, nie pęka i nie przebarwia się.

Dane techniczne:


Odporność termiczna po utwardzeniu:

od -20 C do +80 C

Tempo utwardzania:

1 mm na dobę (230 C, 50%RH)

Czas obróbki:

5 do 10 min

Temperatura stosowania:

od +5 C do +40 C

Źródło: Selena

(MZ)

REKLAMA:
Autor: Selena - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(4.8)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2020 chemia budowlana .info
polecane agencje |zaufali nam |partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt