chemia budowlana

chemia budowlana chemia budowlana logo chemiabudowlana.info - główne menu Balkony i tarasy Kleje do płytek ETICS/BSO Bitumy Ogrody Renowacje Podłogi i posadzki Balkony Farby Uszczelniacze Tynki Taśmy Zaprawy Betony Ochrona metali chemiabudowlana.info reklama Forum o budownictwie Newsletter Dział dla wykonawców Kleje Ochrona drewna Fundamenty i piwnice Gipsy, sucha zabudowa
chemiabudowlana.info » balkony i tarasy » Impregnat do podłoży ceramicznych IZOHAN IPC

Impregnat do podłoży ceramicznych IZOHAN IPC

07.04.2014
Estetyka wykończenia i cechy użytkowe, to połączenie oczekiwane zarówno przez inwestora, jak i wykonawcę. Przykładem takiego produktu jest nowy silikonowo-silikatowy impregnat do podłoży ceramicznych – IZOHAN IPC.

Chemia budowlana - Fot. IZOHAN
Fot. IZOHAN
IZOHAN IPC przeznaczony jest do impregnacji wszelkiego rodzaju powierzchni ceramicznych (cegły, dachówki, płytek ceramicznych), klinkieru, kamienia naturalnego i tynku mineralnego – nadaje on impregnowanej powierzchni zdolność odpychania wody.

Produkt wzmacnia i trwale hydrofobizuje, nawet przy dużym rozcieńczeniu (1:5 z wodą), mineralne materiały budowlane, wnikając głęboko (od 5 do 8mm) w zabezpieczane podłoże. Redukuje wchłanianie wody oraz rozpuszczonych soli (np. chlorków), a także tworzenie się białych osadów na zaimpregnowanej powierzchni. Powstała dzięki IZOHAN IPC powłoka jest całkowicie paroprzepuszczalna (umożliwia swobodną, efektywną cyrkulację pary wodnej) oraz odporna na środowisko zasadowe.

Stworzony na bazie silikonowo-silikatowej IZOHAN IPC jest produktem przyjaznym środowisku, niezawierającym lotnych związków organicznych. Mleczno-biała ciecz nie wpływa lub wpływa w niewielkim stopniu na wygląd zaimpregnowanej powierzchni. Szybkoschnący i łatwy w użyciu, jest dostępny w opakowaniach 1 i 5l (w orientacyjnej cenie 27,00 pln netto za 1l).

Więcej informacji znajduje się na stronie www.izohan.pl.

Źródło: Izohan

REKLAMA:
Autor: Izohan - zobacz wizytówkę firmy

(Oceń ten artykuł):
(3.3)

Jesteś w dziale:

Balkony i tarasy

Nowości produktowe
Czytaj także
Copyright 2019 chemia budowlana .info
partnerzy | polityka prywatności | reklama | newsletter | kontakt